Jak szybko są pieniądze w Moneyman?

0
29
Jak szybko są pieniądze w Moneyman?
Ocena

W wielu firmach pożyczkowych oferty kuszą szybką wpłatą na konto. Jest to oczywiście prawda, ponieważ firmy pożyczkowe rzeczywiście dokładają starań, żeby klient dostał pieniądze jak najszybciej. To bardzo ważne, ponieważ zwykle klienci idą do firmy pożyczkowej właśnie dlatego, że nie ma tam nadmiaru formalności a pieniądze są szybko. Dlatego idąc do Moneyman klient liczy na to, iż w ciągu kilku minut dostanie pieniądze.

Czy faktycznie to realne?

Prawda jest, że firma działa bardzo szybko. Jeśli weryfikacja konta i analiza wniosku przejdą płynnie bez problemów, wówczas pieniądze na koncie klienta będą w ciągu 15 minut. To nie jest reklama tylko fakt. Warto jednak zwrócić uwagę, że zarówno weryfikacja klienta jak i analiza wniosku są czasem wstrzymane przez prace banku, w którym klient ma konta. W trakcie weryfikacji przechodzi jeden grosz, zaś potem wysyłane są pieniądze.

W takiej sytuacji konto w danym banku jest szalenie istotne dla czasu przepływu pieniędzy. Jeśli bowiem klient ma konto w innym banku niż współpracujące z Moneyman, czas księgowania może znacząco wpłynąć na otrzymanie pieniędzy. Jest to bardzo ważne, dlatego Moneyman zwraca na ten fakt uwagę. W przypadku, gdy ten sam bank przekazuje pieniądze tylko z konta na konto, wówczas księgowanie jest realizowane natychmiast.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here