Jak wygląda anulowanie pożyczki w Vivus?

0
134
Jak wygląda anulowanie pożyczki w Vivus?
Ocena

Anulowanie pożyczki w przypadku każdej firmy, także Vivus, regulowane jest stosownymi przepisami prawa i jest gwarantowane każdemu klientowi na tych samych warunkach. Terminem prawidłowym na anulowanie pożyczki jest odstąpienie od umowy pożyczki i prawo takie przysługuje każdemu klientowi, który zawarł umowę, również z Vivus.

Anulacja pożyczki Vivus

Procedura odstąpienia od umowy pożyczkowej z firmą Vivus, a więc anulowanie jej zapisów, przebiega w następujący sposób:

  • Przekazanie firmie informacji o skorzystaniu z prawa do odstąpienia od umowy. Może odbyć się na formularzu dołączonym do umowy pożyczki, ale może być też przygotowane własnoręcznie.
  • Warto wysłać je pocztowo z potwierdzeniem odbioru, gdyż liczy się zachowanie terminów. Odstąpić od umowy można tylko w czasie 14 dni od jej zawarcia, więc należy powiadomić Vivus listownie lub telefonicznie w ciągu dwóch tygodni.
  • Od chwili odstąpienia od umowy klient otrzymuje równo 30 dni na zwrócenie całej kwoty pożyczki bez dodatkowych kosztów na firmowe konto pożyczkodawcy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here