Jak wygląda aplikacja o pożyczkę w Vivus?

0
40
Jak wygląda aplikacja o pożyczkę w Vivus?
Ocena

W Vivusie można szybko i bez zbędnych formalności pożyczyć pieniądze przez Internet. Firma zajmuje się udzielaniem chwilówek z krótkim terminem spłaty. Aby zaaplikować o pożyczkę, należy przede wszystkim założyć swój profil klienta na stronie internetowej Vivus i podać w nim swoje podstawowe dane osobowe i teleadresowe.

Aplikacja o pożyczkę Vivus

Posiadając profil klienta, należy jeszcze dokonać opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza na rachunek bankowy Vivusa. Dzięki niej, można zweryfikować tożsamość oraz to, czy numer rachunku został podany prawidłowo.

Firma podejmuje swoją decyzję w sprawie pożyczki bardzo szybko, bo już w ciągu kilku minut. Informuje klienta o niej zawsze drogą smsową. Wówczas można już oczekiwać przelewu środków. Jeżeli wnioskodawca posiada numer konta w tym samym banku, co Vivus może oczekiwać przelania pieniędzy już w ciągu kilku kolejnych minut. Jeżeli jest to inny bank, musi poczekać na swoje pieniądze do kolejnej sesji wychodzącej i przychodzącej. Najpóźniej pieniądze znajdują się na koncie następnego dnia około południa.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here