Jak wygląda e-faktura w Hapi Pożyczki?

0
25
Jak wygląda e-faktura w Hapi Pożyczki?
Ocena

Obecna rewolucja informatyczna oraz internet rzeczy powoduje masowy rozwój witryn, aplikacji, których zadaniem jest usprawnienie i ułatwienie szeroko pojętej komunikacji, uwzględniającej rozwój i modyfikacje płatności elektronicznych. Bardzo dobrym przykładem jest Hapi Pożyczki oraz jej e-faktura.

Czym jest e-faktura?

Jest to wersja faktury elektronicznej, która przychodzi w formie papierowej do domu, która przyjdzie na naszą pocztę e-mail. Ta opcja- wersja elektroniczna faktury jest bardzo bezpieczna, poprzez zastosowanie wielokrotnej identyfikacji, kanałów szyfrowanych oraz wielokrotnej kontroli na każdym etapie transakcji. Będzie zawierać wszystkie niezbędne informacje do spłaty raty kredytu. Biorąc pożyczkę w firmie Hapi Pożyczki możemy, być pewni, iż wszelkie formalności i najważniejsze rzeczy ustalimy i wypełnimy internetowo.

Możemy z niej korzystać za pomocą komputerów, tabletów, smartfonu dokument w niej zawarty jest dokumentem responsywnym, dzięki czemu po otwarciu na dowolnym urządzeniu wita nas zawsze ten sam widok zwiększając tym samym nasze bezpieczeństwo i zaufanie do transakcji elektronicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here