Jak wygląda e-faktura w Moneyman?

0
37
Jak wygląda e-faktura w Moneyman?
Ocena

Każdy kiedyś miał jakieś problemy finansowe. W takiej sytuacji doskonale wie, jak ważna jest możliwość pożyczenia pieniędzy z jakiegokolwiek źródła. Dlatego należy bardzo zwracać uwagę na to, żeby sięgnąć po pożyczkę do konkretnej firmy, która bez wątpienia pomoże i nie wpakuje w kolejne kłopoty.

A jak wyglądają spłaty w Moneyman? Dostanę fakturę?

W przypadku pożyczenia pieniędzy w Moneyman, na e-maila przychodzi umowa wraz z szczegółowymi danymi dotyczącymi spłaty. Niestety faktura nie jest wystawiana. Każdy na swoim koncie na stronie moneyman.pl posiada wszystkie dane do przelewu wraz z możliwością spłaty automatyczne lub manualnej. Faktura nie jest potrzebna, ponieważ do założenia konta potrzeba aktualnego e-maila oraz aktywnego konta bankowego. Z tego powodu wszystko idzie przez serwis moneyman.pl

Najbardziej popularny sposób przelewu jest zPay, który działa o każdej porze dnia i nocy i w każdej chwili można przesłać pieniądze. Zaletą tego systemu jest fakt, że Moneyman otrzymuje pieniądz natychmiast, nawet, jeśli z konta one znikną dopiero następnego dnia. Jest to bardzo wygodny sposób i najchętniej wybierany przez klientów. Warto zatem się zainteresować automatyczną spłatą rat, która jest bardziej korzystna niż przelew manualny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here