Jak wygląda regulamin Lendon?

0
29
Jak wygląda regulamin Lendon?
Ocena

Zanim zdecydujemy się na zaciągnięcie pożyczki, musimy wiedzieć jak przedstawia się regulamin który obowiązuje w danej firmie pożyczkowej (w tym wypadku weźmiemy pod uwagę Lendon). Taki sposób pozwala na to, aby wszelkie szczegóły były całkowicie jasne (przecież nikomu nie zależy na pomyłkach).

Gdzie znajdziemy regulamin Lendon?

Skoro mamy zapoznać się z regulaminem to musimy wiedzieć, gdzie należy tego regulaminu szukać. Rozwiązanie tego problemu jest jednak bardzo proste – wystarczy zapoznać się ze stroną internetową Lendon. Jeżeli chodzi o szczegóły, regulamin jest zbyt długi, nie będzie tutaj przedstawiany

Co, jeżeli nie możemy czegoś znaleźć lub coś jest niezrozumiałe?

Kiedy nie jesteśmy wstanie czegoś zrozumieć albo czegoś znaleźć, jedynym słusznym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z obsługą klienta. Kontakt ten może nastąpić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to zatelefonowanie pod numer 22-388-6-444 natomiast drugi to zostawienie wiadomości pod info@lendon.pl – obsługa klienta daje taką niepisaną gwarancję, że wszelkie problemy zostaną rozwiązane tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here