Jak wygląda regulamin Moneyman?

0
29
Jak wygląda regulamin Moneyman?
Ocena

Każda firma, która w jakikolwiek sposób funkcjonuje na rynku, musi mieć własny regulamin, który obowiązuje każdego klienta oraz firmę. W każdym sklepie czy na stronie internetowej, można trafić na regulamin, który jest po prostu konieczny. Tak jest zapisane w ustawach, więc każda firma musi się do tego stosować.

Czy Moneyman również ma regulamin?

Każda firma, więc również Moneyman muszą mieć w widocznym miejscu regulamin. Na stronie moneyman.pl widnieje link do regulaminu na dole strony. Każda zainteresowana pożyczką osoba może wejść i sprawdzić jakie są punkty regulaminu, który będzie ją obowiązywał, jeśli weźmie pożyczkę.

Jakie są punkty regulaminu Moneyman.

  • &1 postanowienia ogólne
  • &2 definicje wszystkich zawartych w regulaminie nazw,
  • &3 korzystanie z serwisu. W tym dziale zawarte jest wszystko, co dotyczy rejestracji na stronie moneyman.pl
  • &4 Konto internetowe. Ten paragraf obejmuje wszystkie informacje dotyczące samego konta klienta. Dotyczy to obsługi, przelewów i tego, co może na swoim koncie użytkownik znaleźć.
  • &5 Umowa. To punkt, który dotyczy umowy wzięcia pożyczki. Wszystkie opłaty, kary, zasady spłaty oraz konsekwencje niespłaconej pożyczki, swoje podstawy znajdują właśnie w umowie. Klient zaś musi ową umowę znać. Nie podpisuje już jej, ponieważ ją zatwierdził wzięciem pożyczki. Dlatego warto wcześniej przeczytać regulamin, żeby wiedzieć, jakie będą konsekwencje w razie problemów.
  • &6 korzystanie z aplikacji mobilnej. Wszystko, co dotyczy wejścia do Internetu z telefonu czy tabletu. Ten punkt zawiera informacje internetowe. Czyli jak się poruszać po stronie moneyman.pl i jakie punkty muszą być zaznaczone, by złożyć wniosek i otrzymać pożyczkę.
  • &7 prawa własności intelektualnej. To znaczy, że użytkownik jeśli pobiera jakieś informacje ze strony moneyman.pl robi to wyłącznie na własny użytek, ponieważ owe materiały chronią prawa autorskie.
  • &8 ochrona danych osobowych. Są to wszystkie informacje dotyczące ochrony danych osobowych klienta. Koto je przetwarza, jakie są w tej kwestii prawa klienta.
  • &9 Reklamacje i rozwiązywanie sporów.
  • &10 Postanowienia końcowe. Wszystkie elementy, które nie znajdują się w regulaminie a które regulują przepisy prawne.

Regulamin jest po to, żeby się do niego stosować. Jeśli ktoś bierze pożyczkę, jest on obowiązująca obie strony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here