Jak wygląda ugoda z Vivus?

0
36
Jak wygląda ugoda z Vivus?
Ocena

Proces pożyczkowy w Vivus jest bardzo przejrzysty – klient po 30 dniach spłaca całość swojego zobowiązania albo dokonuje przelewu za przedłużenie terminu płatności i może cieszyć się kolejnymi 7, 14 lub 30 dniami bez żadnego kontaktu ze strony firmy. W przypadku jednak przekroczenia terminu spłaty i nie regulowania żadnych płatności lub wyczerpania limitu przedłużeń, klient staje się dłużnikiem firmy.

Ugoda z Vivus

Nie oznacza to wcale, że natychmiast po przekroczeniu terminu płatności Vivus będzie gotów rozłożyć zobowiązanie na raty. Ugoda z firmą polegająca na zaprezentowaniu układu ratalnego przedstawiana jest wyłącznie najbardziej problematycznym klientom, którzy są już w zaawansowanym procesie egzekucyjnym.

Przeważnie zanim dojdzie do takiej ugody, dłużnik jest winien znacznie większą sumę z tytułu naliczonych odsetek umownych oraz innych kosztów windykacyjnych. Warto więc jeszcze przed dojściem do etapu ewentualnej negocjacji ugody, skontaktować się z firmą i w każdej możliwej chwili dokonywać jakichkolwiek wpłat na konto.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here