Jak zwiększyć limit pożyczki Vivus?

0
117
Jak zwiększyć limit pożyczki Vivus?
Ocena

Vivus za pierwszym razem umożliwia klientom otrzymanie maksymalnie kwoty 3000 złotych na okres 30 dni. W przypadku pożyczek kolejnych maksymalna kwota wynosi już 7500 złotych. Niekiedy jednak klient pożycza mniejszą kwotę, ale po czasie okazuje się, że jest mu potrzeba więcej pieniędzy.

Limit Vivus

W każdym momencie przed upływem terminu spłaty, można za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej zwiększyć limit pożyczki do kwoty maksymalnej. Decyzja podejmowana jest błyskawicznie i środki natychmiast przelewane są na konto wnioskodawcy. Należy jednak pamiętać, że nie przesuwa to terminu spłaty całej pożyczki i pozostaje on taki sam, jak na początku.

Można odpłatnie wydłużyć termin spłaty takiej pożyczki. Kwota przedłużki uzależniona jest od tego, w jakiej łącznie wysokości zaciągnięto pożyczkę oraz od ilości dni, o jakie wydłużany jest ten termin. Vivus daje możliwość wyboru 7 dni, 14 lub 30 dni. Przy pierwszej pożyczki przedłużyć termin można dwukrotnie, przy kolejnych już tylko jeden raz.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here