Jaka jest prawda o Vivus.pl?

0
35
Jaka jest prawda o Vivus.pl?
Ocena

Vivus.pl to popularna firma pożyczkowa, która udziela swoich pożyczek przez Internet. Osoba zainteresowana zaciągnięciem takiej pożyczki, musi najpierw założyć profil na stronie internetowej firmy i wskazać w nim podstawowe dane, jak imię i nazwisko, numer pesel, adres zamieszkania, oświadczenie o dochodach i inne. Konieczne jest też wskazanie i zweryfikowanie rachunku bankowego.

Vivus – czy warto?

Następnie, klient ma możliwość wnioskowania o pożyczkę. Vivus rozpatruje błyskawicznie wnioski swoich klientów i udziela im szybkich pożyczek gotówkowych przelewem na konto. Przy pierwszej pożyczce można otrzymać aż 3000 złotych. Firma działa uczciwie i rzetelnie, informując o wszystkich swoich kosztach w umowie ramowej pożyczki oraz w formularzu informacyjnym. Termin zwrotu pożyczki wynosi 30 dni.

Przy pierwszej pożyczce przez Internet, jeżeli zostanie ona spłacona w ciągu 30 dni, klient nie pokrywa żadnych kosztów, ani odsetek. Promocja pozwala więc na darmową pożyczkę. Vivus słynie ze swojego prokonsumenckiego podejścia i często jest nagradzany przez klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here