Jaki jest minimalny wiek pożyczkobiorcy w Moneyman?

0
23
Jaki jest minimalny wiek pożyczkobiorcy w Moneyman?
Ocena

W obecnym czasie, gdy istnieje bardzo wiele usług, z których mogą korzystać również nieletni, wraca pytanie, od jakiego wieku można brać pożyczki. Z reguły trzeba mieć 18 lat. Często jednak firmy pożyczkowe mają wymagania, żeby najniższy wiek był od 20 lat. Zwykle jest to sensowne, ponieważ w tym czasie ludzie już mogą mieć pracę, która jest obowiązkowa przy pożyczkach.

A jak to wygląda w Moneyman?

W Moneyman najniższy wiek, w jakim można składać wniosek o pożyczkę to 18 lat. Można oczywiście później, ponieważ nie ma górnej granicy, w której jest możliwość postarać się o pożyczkę, jednak dojście do pełnoletniości to podstawa. Może to być nawet następnego dnia od pełnoletniości, jednak musi być ona rzeczywista. Naturalnie taka osoba powinna mieć dowód, jednak w czasach, kiedy dowód mogą mieć dzieci, wystarczy, że datą urodzenia faktycznie będzie pełne 18 lat.

Czyli następnego dnia od uzyskania 18 lat można ubiegać się o pożyczkę?

Teoretycznie jest to możliwe, jednak samo jej uzyskanie to nie tylko odpowiedni wiek, ale również dobra historia kredytowa i comiesięczne dochody. Bez tego nawet 50-letnia osoba nie otrzyma pożyczki.

Warto bowiem pamiętać, że to nie wiek jest podstawą tylko dochody i właściwe spłacanie zobowiązań. Wiek natomiast daje prawo poszczególnym osobom do ubieganie się o pożyczkę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here