Jaki jest nip, nr konta i telefon do Hapi Pożyczki?

0
52
Jaki jest nip, nr konta i telefon do Hapi Pożyczki?
Ocena

Każda z instytucji posiada pewne dane, które umożliwiają jej identyfikację. Jest to szczególnie ważne, jeżeli chodzi o przeróżne organizacje powiązane z finansami. Każdy z nas chce wiedzieć komu są przekazane nasze pieniądze i czy nie zostanie w żaden sposób oszukany.

Warto zatem dowiedzieć się wszystkiego na temat instytucji, w której zakładamy konto lub też bierzemy kredyt. Za najważniejsze z nich są numer NIP, KRS, REGON, za pomocą każdego z nich możemy wyszukać istotne informacje.

Jakie są dane Hapi Pożyczki?

Przykładowo, numerem NIP dla Hapi Pożyczki jest 701-01-91-956. W sytuacji gdy bierzemy kredyt, powinniśmy znać numer konta, na który ma zostać on spłacony. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w sytuacji, gdy tego nie zrobimy, mogą nam zostać naliczone odsetki.

Numer konta dla Hapi Pożyczki zostaje podany w umowie, którą każdy z nas dostanie po wykonaniu formalności. W razie jakichkolwiek pytań, warto jest skontaktować się z infolinią, która jest dostępna dla klientów od poniedziałku do soboty, pod numerem telefonu 22 395 85 87.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here