Jakie są zasady pozyczki w Hapi Pożyczki?

0
31
Jakie są zasady pozyczki w Hapi Pożyczki?
Ocena

Zasady pożyczki w Hapi Pożyczki są dziecinnie proste, ponieważ wszystko odbywa się za pośrednictwem strony internetowej. Wchodząc na portal mamy przed sobą licznik, który umożliwi nam wybór sumy pieniężnej i okresu jaki potrzebujemy na spłatę.

Wybieramy opcję, która nam odpowiada, a następnie wypełniamy dokumenty. Po krótkim czasie dostajemy decyzję, zwykle jest to nie więcej niż 15 minut, w sytuacji gdy rozpatrzenie jest pozytywne Klient musi wpłacić złotówkę, by potwierdzić swój numer konta. Oczywiście złotówka trafia z powrotem na nasze konto, nie jest to żadne oszustwo, jedynie zabieg przeprowadzony w celach weryfikacyjnych. Również skontaktuje się z nami osoba, która potwierdzi nasze dane osobowe. Po wykonaniu tych czynności, na nasze konto zostaje wpłacona odpowiednia suma pieniędzy, którą jesteśmy zobligowani spłacać w comiesięcznych ratach. W sytuacji, gdy zwlekamy ze spłatą, zostają nam naliczone odsetki, które również będziemy musieli w przyszłości spłacić.

Czy pożyczki z Hapi Pożyczki są dostępne dla każdego?

Aby skorzystać z oferty Hapi Pożyczki trzeba mieć ukończone 18 lat, posiadać rachunek bankowy, jak również stałe źródło dochodu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here