Moneyman 1 pożyczka za darmo – czy to prawda?

0
34
Moneyman 1 pożyczka za darmo – czy to prawda?
Ocena

Firmy pożyczkowe coraz częściej decydują się na ofertę pierwszej pożyczki darmowej. To nie tylko chwyt marketingowy ale faktycznie oferta skierowana do nowych klientów. W tym czasie klient ma możliwość zobaczyć w praktyce jak wygląda obsługa danej firmy a potem  będzie mu łatwiej dobrać odpowiednią firmę, gdy sprawdzi nawet kilka. Dlatego oferty z pierwszą bezpłatną pożyczką są tak popularne.

Czy pierwsza pożyczka w Moneyman faktycznie jest bezpłatna?

Rzeczywiście jest to prawda. Oprócz zerowych dodatkowych kosztów, klient ma możliwość dobrania pożyczki, która mu najbardziej pasuje. Oczywiście jest to obarczone pewnymi zasadami, których trzeba przestrzegać.

Jakie są to są zasady?

Najważniejsza sprawa to fakt, że należy terminowo spłacić pożyczkę. Tylko wtedy jest ona bezpłatna. Bez względu na rodzaj pożyczki, czy jest ona ratalna czy jednorazowa, termin jest rzeczą świętą, by była ona faktycznie bez dodatkowych kosztów. Każdy dzień zwłoki obarczony jest kosztami karnymi i odsetkami. Dlatego decydując się na pożyczkę bezpłatną, należy bardzo ściśle pilnować terminu. Pieniądze mogą wpłynąć w ostatni dzień ale nie dzień po.

W przypadku pożyczki kolejnej, można się dogadać z firmą i łatwo jest przesunąć czas spłaty, jednak przy pierwszej nie ma takiej opcji. Zatem to prawda. Jest ona całkowicie darmowa, jednak musi być spłacona na czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here