Moneyman a kredyt hipoteczny

0
29
Moneyman a kredyt hipoteczny
Ocena

Firmy pożyczkowe działają inaczej niż kredyty a przy okazji nie robią problemów z tym, że ktoś już ma kredyt w bankach. Dlatego tak jest, ponieważ firmy pożyczkowe biorą absolutnie wszystkie dochody pod uwagę, natomiast banki muszą mieć dochody udokumentowane, w dodatku w odpowiednim okresie czasu. Dlatego jeśli ktoś ma kredyty i chce mimo wszystko wziąć pożyczkę, ma na to realną szansę, jeśli terminowo spłaca kredyt.

A jeśli mam kredyt hipoteczny?

Nie ma znaczenia, jaki to jest kredyt, ponieważ, jeśli jest spłacany bez problemów, raczej nie będzie problemu, z uzyskaniem pożyczki. Zwykle każda osoba ma sprawdzają historię kredytową a kredyt hipoteczny spłacany we właściwym czasie, prezentuje bardzo dobrą historię. Dlatego warto mieć jakiś kredyt czy nawet zakup na raty, by historia kredytowa była dość ciekawa. Na tyle ciekawa, żeby bez problemu w razie potrzeby otrzymać pożyczkę.

Czyli kredyty nie są przeszkodą?

Żaden kredyt nie jest przeszkodą w uzyskaniu pożyczki, oczywiście pod warunkiem regularnej spłaty. Dodatkowo każdy kolejny kredyt spłacony i wzięty ale terminowy, buduje historię kredytową, bardzo istotną w kolejnych kredytach oraz pożyczkach. Każda osoba, która pożycza pieniądze, musi spłacać je w terminie, by budować dobrą historię kredytową. Tylko wtedy nawet kredyty nie będą przeszkodą dla kolejnych pożyczek.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here