Na jak długo są pożyczki długoterminowe w Moneyman?

0
27
Na jak długo są pożyczki długoterminowe w Moneyman?
Ocena

W obecnym czasie bardzo wiele osób poszukuje pomocy finansowe, często w miejscach, w których nie powinni szukać. Są bowiem firmy oszuści, które na niezwykle wysoki procent pożyczają pieniądze ludziom. Od takich firm najlepiej trzymać się z dala, ponieważ nic dobrego z tego nie wyniknie. Po prostu ludzie już nie wychodzą z długów, które tam zaciągnęli. O wiele prostszym i bezpieczniejszym pomysłem jest pożyczka w Moneyman.

Na ile można pożyczyć w Moneyman?

Jeśli jest to pożyczka pierwsza, to będzie ona tylko na 61 dni czyli dwa miesiące. Jeśli w grę wchodzi pożyczka już kolejna, to najdłuższy termin pożyczenia jest do pół roku czyli 6 miesięcy. Wszystko zależy do tego, która to pożyczka i na jakich warunkach klient może ją wziąć.

Podczas składania wniosku klient sam z dostępnych możliwości wybiera pożyczkę, która go interesuje. Gdy jest ustalona kwota oraz rata pożyczki, wówczas klient może zdecydować, czy rzeczywiście chce ją wziąć. Ustalenie szczegółów jeszcze nie jest wiążące. Dopiero jak wciśnie się przycisk „weź pożyczkę”, automatycznie zaczyna się proces analizy wniosku. Naturalnie wciąż jeszcze można z niej zrezygnować, jednak trzeba będzie to zgłosić w konkretny sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here