Nie spłaciłem pożyczki w Moneyman – co dalej?

0
30
Nie spłaciłem pożyczki w Moneyman – co dalej?
Ocena

Obecne czasy często wymuszają pewne zachowania, żeby dać sobie radę w życiu. Jednym z takich zachowań jest branie pożyczki. Do niedawna w Polsce mało się mówiło o firmach pożyczkowych. Jeśli gdzieś się ludzie zadłużali to w bankach a nie prywatnych firmach.

Dlatego, gdy zaczęły pojawiać się firmy pożyczkowe, część ludzi ze zwykłej ciekawości się nimi zainteresowała. Niestety czasy są takie, jakie są i wiele osób obecnie sięga bardzo chętnie do firm pożyczkowych, by jakoś załatać dziurę budżetową.

A co będzie jak nie spłacę pożyczki?

Wiele osób staje codziennie przed takim dylematem, w którym muszą zdecydować, czy będą mieli za co spłacić zaciągniętą pożyczkę. Jest to faktycznie w wielu sytuacjach nie lada problem, jednak fakt jest jeden. Trzeba ją spłacić.

Co będzie jeśli ktoś nie spłaci? Z pewnością będzie miał kłopoty, ponieważ firmy nie podarują pożyczonej kwoty. Moneyman również nie bawi się w dobroczynność, dlatego nie ma co marzyć, że ktoś podaruje spłatę pożyczki. Warto jednaj zauważyć, że Moneyman z ogromnym zrozumieniem podchodzi do problemów ludzi i stara się im pomóc.

Jeśli więc ktoś wie, że nie spłaci pożyczki powinien:

  • napisać e-maila z informacją, jaka zaistniała w jego życiu,
  • zadzwonić na infolinię i wyjaśnić w czym problem,
  • napisać na czacie do konsultanta, który pomoże w rozwiązaniu problemu.

W przypadku niezgłoszenia problemu, gdy spłata nie wpływa, Moneyman uruchamia procedurę skontaktowania się z klientem. Wyjaśnienie sprawy i propozycja ugody to zwykle standardowe rozwiązanie w takiej sytuacji. Gdy jednak nie ma żadnego kontaktu z klientem, w ostateczności może dojść do rozprawy w sądzie i wizyty komornika w domu klienta.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here