Hapi pożyczki Opinie

Data dodania: 7 sierpnia 2017 r. / Aktualizacja: 13 stycznia 2023 r.

Hapi pożyczki to instytucja pozabankowa powiązana z firmą Provident – z liderem na rynku pożyczkowym, który specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Oferta Hapi pożyczki uwzględnia możliwość wzięcia od 800 do 1500 zł, przy korzystnych warunkach. Dodatkowo klient dostaje możliwość wyboru terminu spłaty zobowiązania – pożyczki udzielane są na okres od 3 do 36 miesięcy.

Hapipożyczki.pl to serwis internetowy umożliwiający zaciągnięcie pożyczki ratalnej bez wychodzenia z domu. Cały proces ubiegania się o pożyczkę odbywa się z poziomu komputera podłączonego do Internetu. Wartym zaznaczenia faktem, że w odróżnieniu od innych instytucji pozabankowych, Hapi pożyczki nie udzielają chwilówek, czyli krótkoterminowych pożyczek.

Spłata zaciągniętego zobowiązania odbywa się w systemie ratalnym, a tym samym sumy, jakie chcemy pożyczyć są znacznie wyższe od tych oferowanych przez większość parabanków. To jeden z kluczowych argumentów wyróżniających Hapi Pożyczki na tle innych firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek.

Dane firmy

Nazwa firmy: IPF Polska Sp.z.o.o.
Adres firmy: al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
Numer telefonu: 800 012 601
E-mail: bok@hapipozyczki.pl
Strona internetowa: www.hapipozyczki.pl
Godziny pracy w dni powszednie: 08:00 – 20:00
Godziny pracy w weekendy: sobota 09:00 – 17:00, niedziela: nieczynne
NIP: 7010191956
REGON: 141948913
KRS: 0000333174

Oferta pożyczek na raty w Hapi pożyczki

Hapi pożyczki oferuje pożyczki z możliwością rozłożenia na raty z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy. Minimalna kwota, jaką klient może pożyczyć to 1500 zł, a najwyższa 7500 zł.

Zanim jednak firma pożyczkowa podejmie decyzję o udzieleniu pożyczki w dokładny sposób weryfikuje historię kredytową klienta. Pozytywna decyzja pożyczkowa zależy od dobrej zdolności kredytowej oraz braku niespłaconych zobowiązań finansowych. Po tym proponowana jest maksymalna kwota, jaką firma jest w stanie nam pożyczyć.

Jeżeli jesteś zainteresowany zaciągnięciem zobowiązania w jednej z instytucji pozabankowej, warto wziąć pod uwagę ofertę Hapi pożyczki. Firma pozwala dokonywać stopniowej spłaty zobowiązania na dobrych warunkach. Zaciągnięte zobowiązania możemy spłacać przez okres maksymalny 36 miesięcy.

Nie mniej jednak osoby, które chcą wywiązać się z należności wcześniej, mogą wybrać okres 3 miesięcy. Za sprawą tej możliwości, oferta daje się dopasować do możliwości klienta. Kolejnym atutem jest szybkie rozpatrywanie wniosków przez Hapi pożyczki – na odpowiedź czekamy zaledwie kilka chwil.

Gdy chcemy ubiegać się o pożyczkę w Hapi pożyczki, koniecznie musisz przeanalizować swoją sytuację finansową. Sprawdź, czy przy obecnym stanie finansów możesz sobie na nią pozwolić. Jeżeli tak, to upewnij się, że spełniasz warunki, które przewidział pożyczkodawca. Dopiero wtedy zapoznaj się dokładnie ze szczegółami oferty. Jeżeli wszystkie jej aspekty Ci odpowiadają możesz przejść do wyboru kwoty oraz okresu spłaty pożyczki.

Czy możliwe jest zaciągniecie Hapi pożyczki przy innych zobowiązaniach?

Wspomniana firma pożyczkowa w pełni wywiązuje ze swojej deklaracji odnośnie indywidualnego podejścia do każdego klienta. Widać to już na etapie rozpatrywania wniosków.

Tym samym parabank nie wyklucza wnioskujących, którzy posiadają inne zobowiązania finansowe. W momencie, jeżeli następuje terminowa spłata innych zobowiązań, to wciąż istnieją spore szanse na otrzymanie Hapi pożyczki. Jeżeli tak będzie nic nie przekreśla naszej współpracy z instytucją pozabankową.

Hapi pożyczki – przerwa w spłacie zobowiązania

Zgodnie z zapewnieniami firma pożyczkowa, Hapi pożyczki stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Tym samym bierze pod uwagę niespodziewane sytuacje losowe, które uniemożliwiają spłatę zaciągniętego zobowiązania finansowego.

Dlatego jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie dokonać spłaty raty w miesiącu, możemy skorzystać z tzw. wakacji pożyczkowych. Co to w zasadzie oznacza dla klienta? Osoba posiadająca zobowiązanie w Hapi pożyczki może przesunąć termin spłaty kolejnej raty. To ile razy może z podobnego wariantu skorzystać zależy od parametrów pożyczki.

Jeżeli będziemy zainteresowani podobną usługą, koniecznie należy poinformować przedstawiciela firmy o tym. Taka opcja dostępna jest dla klientów posiadających pożyczki na okres przynajmniej 7 miesięcy. Ważną kwestią jest fakt, że kwota nie ulega zmianie, a okres spłaty zostanie od razu wydłużony. Usługa jest bardzo korzystna pod warunkiem, że będziemy terminowo wywiązywać się z kolejnych rat.

Hapi pożyczki – jakie kryteria należy spełnić, aby ubiegać się o pożyczki?

• Wiek powyżej 18 lat
• Polskie obywatelstwo oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski
• Polski numer telefonu, rachunek bankowy

Hapi pożyczki – podsumowanie informacji o firmie

Zalety:
• Rozłożenie zobowiązania na niskie raty
• Wysokie kwoty pożyczki
• Intuicyjna strona internetowa
• Brak górnej granicy wieku
• Z pożyczek mogą skorzystać już osoby pełnoletnie
• Wakacje od pożyczki

Wady:
• Wysokie koszty
• Brak procesu online

Ocena firmy
4.6/5 (głosów: 15)

Komentarze