TaniKredyt Opinie

Data dodania: 7 sierpnia 2017 r. / Aktualizacja: 11 stycznia 2023 r.

TaniKredyt.pl to marka należącą do firmy Alfa Finance Sp.z.o.o. Jest to firma pożyczkowa, która na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim klienta i jego potrzeby. Zaliczana jest do grona tych nielicznych instytucji pozabankowych, które preferują indywidualne podejście do klienta.

Dane firmy

Nazwa firmy: Alfa Finance Sp. z o.o.
Adres firmy: ul. Nowogrodzka 50/54 lok.428, 00-695 Warszawa
Numer telefonu: +48 22 380 23 73
E-mail: info@tanikredyt.pl
Strona internetowa: www.tanikredyt.pl
Godziny pracy: pon – pt 08:00 – 20:00, sob – nie 08:00 – 20:00
NIP: 525 263 21 79
REGON: 362 517 837
KRS: 0000579136

Jak można dostać pieniądze w Tani Kredyt?

W pierwszej kolejności należy wypełnić wniosek o pożyczkę, co zajmuje niewiele ponad kilka minut. Jeśli będziesz w stanie złożyć wniosek w godzinach pracy Taniego Kredytu, wówczas na decyzję kredytową zaczekasz kilkanaście minut. Zanim jednak weźmiesz się za wypełnianie wniosku o pożyczkę, sprawdź poniższe aspekty:

 • w jaki sposób Tani Kredyt weryfikuje swoich klientów – w tym przypadku firma ta weryfikuje potencjalnego pożyczkobiorcę za pomocą aplikacji Kontomatik. Wystarczy, że za jej pośrednictwem zalogujesz się na swoje konto bankowe – musisz być właścicielem konta, na które mają spłynąć ewentualne pieniądze. 
 • Sprawdź, w jakich bankach konto posiada pożyczkodawca – Tani Kredyt ma konta w PKO BP, Santander Bank Polska, Millennium Bank, Pekao SA, Alior Bank, mBank. Jeśli więc posiadasz konto w jednym z tych banków, gotówka szybko do Ciebie spłynie.

Jeśli masz konto w innym banku niż pożyczkodawca lub starasz się o pożyczkę w godzinach, w których Tani Kredyt nie pracuje, będziesz musiał dłużej poczekać na pieniądze i weryfikację.

Jakie informacje na Twój temat, będzie weryfikowała firma Tani Kredyt?

Z racji tego, że Tani Kredyt oferuje swoim klientom pożyczki bez BIK, nie będziesz weryfikowany w bazie Biura Informacji Kredytowej, natomiast w poniższych bazach już owszem:

 • KBIG;
 • Credit Check;
 • European Union Credit Bureau.

Jeśli w rejestrach tych pojawi się negatywna historia Twoich finansów, możesz pożegnać się z pożyczką.

W jaki sposób zalogować się do panelu klienta Tani Kredyt?

Jeśli będziesz chciał złożyć wniosek o pożyczkę w Tanim Kredycie, będziesz musiał zarejestrować się na tym portalu, a którego górnym, prawym rogu, znajdziesz również okienko do logowania. Wystarczy wówczas podać tylko login i hasło, które podałeś podczas rejestracji.

Jeżeli zapomniałeś hasła, to nic straconego! Wówczas podczas logowania, kliknij kafel “Zapomniałeś hasła?”, wpisz swój email, który podałeś podczas rejestracji i czekaj na link do zmiany hasła.

Opóźnienie w spłacie pożyczki Tani Kredyt – co się stanie?

Jeśli wiesz, że będziesz mieć kłopoty ze spłatą pożyczki podjętej w Tanim Kredycie, koniecznie skontaktuj się z obsługą klienta tej firmy, pod numerem telefonu – 223802374. Jeżeli zaciągnięty dług nie będzie uregulowany i nie skontaktujesz się z infolinią, pożyczkodawca może podjąć następujące kroki:

 • nałożenie odsetek karnych – 14%  skali roku,
 • kontakt telefoniczny i mailowy,
 • przekazanie sprawy do windykacji terenowej,
 • przekazanie długu firmie windykacyjnej,
 • skierowanie sprawy do sądu,
 • skierowanie sprawy do komornika,
 • wpis w rejestrze dłużników.

Jak krok po kroku wziąć pożyczkę online w Tani Kredyt?

Cały proces składania wniosku o pożyczkę w Tanim Kredycie nie powinien zająć Ci zbyt wiele czasu. Poniżej zostały przedstawione wszystkie kroki, które trzeba wykonać:

 • wejdź na stronę pożyczkodawcy Tani Kredyt i sprawdź, która oferta pożyczkowa najbardziej Ci odpowiada. Dobierz najlepszy dla siebie termin spłaty i wysokość pożyczki.
 • Jeśli jesteś zdecydowany, kliknij kafel – Weź pożyczkę teraz – zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
 • Podaj wymagane dane i kliknij kafel – Zarejestruj.
 • Następnie Tani Kredyt będzie chciał zweryfikować Twoje dane osobowe. Dzięki aplikacji Kontomatik, możesz wybrać swój bank z dostępnej listy i zalogować się na swoje konto bankowe.
 • Jeśli cała procedura przebiegnie pozytywnie, zadzwoni do Ciebie konsultant, aby potwierdzić Twoje dane oraz wysokość pożyczki.
 • Po zakończeniu rozmowy otrzymasz wiadomość SMS oraz emial z decyzją podjętą przez Tani Kredyt. 

Czy warto wziąć pożyczkę w Tani Kredyt?

Warto wiedzieć, że w firmie Tani Kredyt, najwyższa możliwa pożyczka do podjęcia wynosi 7 tys. złotych, a wszystkie pożyczane pieniądze, muszą być spłacone w krótkim terminie. Przeglądając stronę Taniego Kredytu, natkniesz się na przejrzyście wyjaśnione zasady podjęcia pożyczek i dokładnie wyliczysz ile będzie kosztowało Cię zaciągnięcie pieniędzy. Tani Kredyt przedstawia ofertę atrakcyjną finansowo i możliwie szybką w pozyskaniu. Na plus jest także ułatwiony kontakt z pożyczkodawcą, za pomocą maila, telefonu, czatu czy rozmowy na Facebooku. Dla wielu osób pozytywne jest również to, że ich dane nie będą sprawdzane w BIK. Można śmiało przyznać, że Tani Kredyt oferuje jedną z najciekawszych ofert pożyczkowych na rynku finansowym. Za istotną informację można uznać fakt, że Tani Kredyt nie oferuje już pierwszej pożyczki za darmo. 

Ocena firmy
4.7/5 (głosów: 26)

Komentarze