TaniKredyt Opinie

Data dodania: 7 sierpnia 2017 r. / Aktualizacja: 11 stycznia 2023 r.

TaniKredyt.pl to marka należącą do firmy Alfa Finance Sp.z.o.o. Jest to firma pożyczkowa, która na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim klienta i jego potrzeby. Zaliczana jest do grona tych nielicznych instytucji pozabankowych, które preferują indywidualne podejście do klienta.

Dane firmy

Nazwa firmy: Alfa Finance Sp. z o.o.
Adres firmy: ul. Nowogrodzka 50/54 lok.428, 00-695 Warszawa
Numer telefonu: +48 22 380 23 73
E-mail: info@tanikredyt.pl
Strona internetowa: www.tanikredyt.pl
Godziny pracy: pon – pt 08:00 – 20:00, sob – nie 08:00 – 20:00
NIP: 525 263 21 79
REGON: 362 517 837
KRS: 0000579136

Jak można dostać pieniądze w Tani Kredyt?

W pierwszej kolejności należy wypełnić wniosek o pożyczkę, co zajmuje niewiele ponad kilka minut. Jeśli będziesz w stanie złożyć wniosek w godzinach pracy Taniego Kredytu, wówczas na decyzję kredytową zaczekasz kilkanaście minut. Zanim jednak weźmiesz się za wypełnianie wniosku o pożyczkę, sprawdź poniższe aspekty:

 • w jaki sposób Tani Kredyt weryfikuje swoich klientów – w tym przypadku firma ta weryfikuje potencjalnego pożyczkobiorcę za pomocą aplikacji Kontomatik. Wystarczy, że za jej pośrednictwem zalogujesz się na swoje konto bankowe – musisz być właścicielem konta, na które mają spłynąć ewentualne pieniądze. 
 • Sprawdź, w jakich bankach konto posiada pożyczkodawca – Tani Kredyt ma konta w PKO BP, Santander Bank Polska, Millennium Bank, Pekao SA, Alior Bank, mBank. Jeśli więc posiadasz konto w jednym z tych banków, gotówka szybko do Ciebie spłynie.

Jeśli masz konto w innym banku niż pożyczkodawca lub starasz się o pożyczkę w godzinach, w których Tani Kredyt nie pracuje, będziesz musiał dłużej poczekać na pieniądze i weryfikację.

Jakie informacje na Twój temat, będzie weryfikowała firma Tani Kredyt?

Z racji tego, że Tani Kredyt oferuje swoim klientom pożyczki bez BIK, nie będziesz weryfikowany w bazie Biura Informacji Kredytowej, natomiast w poniższych bazach już owszem:

 • KBIG;
 • Credit Check;
 • European Union Credit Bureau.

Jeśli w rejestrach tych pojawi się negatywna historia Twoich finansów, możesz pożegnać się z pożyczką.

W jaki sposób zalogować się do panelu klienta Tani Kredyt?

Jeśli będziesz chciał złożyć wniosek o pożyczkę w Tanim Kredycie, będziesz musiał zarejestrować się na tym portalu, a którego górnym, prawym rogu, znajdziesz również okienko do logowania. Wystarczy wówczas podać tylko login i hasło, które podałeś podczas rejestracji.

Jeżeli zapomniałeś hasła, to nic straconego! Wówczas podczas logowania, kliknij kafel “Zapomniałeś hasła?”, wpisz swój email, który podałeś podczas rejestracji i czekaj na link do zmiany hasła.

Opóźnienie w spłacie pożyczki Tani Kredyt – co się stanie?

Jeśli wiesz, że będziesz mieć kłopoty ze spłatą pożyczki podjętej w Tanim Kredycie, koniecznie skontaktuj się z obsługą klienta tej firmy, pod numerem telefonu – 223802374. Jeżeli zaciągnięty dług nie będzie uregulowany i nie skontaktujesz się z infolinią, pożyczkodawca może podjąć następujące kroki:

 • nałożenie odsetek karnych – 14%  skali roku,
 • kontakt telefoniczny i mailowy,
 • przekazanie sprawy do windykacji terenowej,
 • przekazanie długu firmie windykacyjnej,
 • skierowanie sprawy do sądu,
 • skierowanie sprawy do komornika,
 • wpis w rejestrze dłużników.

Jak krok po kroku wziąć pożyczkę online w Tani Kredyt?

Cały proces składania wniosku o pożyczkę w Tanim Kredycie nie powinien zająć Ci zbyt wiele czasu. Poniżej zostały przedstawione wszystkie kroki, które trzeba wykonać:

 • wejdź na stronę pożyczkodawcy Tani Kredyt i sprawdź, która oferta pożyczkowa najbardziej Ci odpowiada. Dobierz najlepszy dla siebie termin spłaty i wysokość pożyczki.
 • Jeśli jesteś zdecydowany, kliknij kafel – Weź pożyczkę teraz – zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
 • Podaj wymagane dane i kliknij kafel – Zarejestruj.
 • Następnie Tani Kredyt będzie chciał zweryfikować Twoje dane osobowe. Dzięki aplikacji Kontomatik, możesz wybrać swój bank z dostępnej listy i zalogować się na swoje konto bankowe.
 • Jeśli cała procedura przebiegnie pozytywnie, zadzwoni do Ciebie konsultant, aby potwierdzić Twoje dane oraz wysokość pożyczki.
 • Po zakończeniu rozmowy otrzymasz wiadomość SMS oraz emial z decyzją podjętą przez Tani Kredyt. 

Czy warto wziąć pożyczkę w Tani Kredyt?

Warto wiedzieć, że w firmie Tani Kredyt, najwyższa możliwa pożyczka do podjęcia wynosi 7 tys. złotych, a wszystkie pożyczane pieniądze, muszą być spłacone w krótkim terminie. Przeglądając stronę Taniego Kredytu, natkniesz się na przejrzyście wyjaśnione zasady podjęcia pożyczek i dokładnie wyliczysz ile będzie kosztowało Cię zaciągnięcie pieniędzy. Tani Kredyt przedstawia ofertę atrakcyjną finansowo i możliwie szybką w pozyskaniu. Na plus jest także ułatwiony kontakt z pożyczkodawcą, za pomocą maila, telefonu, czatu czy rozmowy na Facebooku. Dla wielu osób pozytywne jest również to, że ich dane nie będą sprawdzane w BIK. Można śmiało przyznać, że Tani Kredyt oferuje jedną z najciekawszych ofert pożyczkowych na rynku finansowym. Za istotną informację można uznać fakt, że Tani Kredyt nie oferuje już pierwszej pożyczki za darmo. 

Ocena firmy
4.7/5 (głosów: 26)

Komentarze (16)

 • babcia602017-09-05 07:49:11

  Jestem osobą starszą, z niewielką emeryturą. Jakiś czas temu zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem, wizyty u lekarzy, długie recepty w lekami. Z mojego portfela zaczęły bardzo szybko wychodzić pieniądze. Nie chciałam nikomu robić kłopotu, a wiedziałam że potrzebuję tych leków. Wnuczek pochwalił się zakupem nowego telefonu, kiedy zapytałam skąd miał na niego pieniądze odparł że to chwilówka. Zaczęłam go wypytywać i okazało się że właśnie takie rozwiązanie może mi bardzo pomóc. Jestem nowoczesną babcią, mam komputer, telefon więc nie było dla mnie problem znaleźć informacji na ten temat. Znalazłam ofertę, która najbardziej mi odpowiadała, wysłałam wniosek…. I stało się. Dostałam pożyczkę, za którą wykupiłam leki z góry na pół roku. Spłacam ją sobie spokojnie w ratach.

 • rozsadna2017-09-04 18:07:47

  Myślę, że możliwość pożyczki nawet do kwoty 5000 zł jest genialna. Naprawdę czasami zdarzają się takie sytuacje, które nadszarpują nasz domowy budżet i to w znaczny sposób. Dlatego też tani kredyt jest bardzo pomocnym rozwiązaniem.

 • felicjan2017-09-04 08:06:31

  Mam trochę mieszane uczucia. Plusy mieszają się z minusami. Z jeden strony bardzo podoba mi się to, że stali klienci mogą liczyć na naprawdę ciekawe rozwiązania i propozycje. Z drugiej strony firmy niemal nie bierze pod uwagę osób powyżej 65 roku życia. Może powiem tak, firma świetna dla klientów na których jej zależy.

 • marek2017-09-04 06:22:24

  Na każdym etapie, widać że firma na szczycie listy swoich priorytetów stawia klienta i jego potrzeby. To ważne, aby w relacji między firmą a pożyczkobiorcą było zaufanie i wzajemny szacunek. Firma dokłada starań, aby tak właśnie było.

 • renulka2017-09-03 08:42:02

  Firma ma niezwykle przyjazne nastawienie do klienta. Jeżeli z jakichś powodów nie damy rady spłacić naszego zobowiązania w terminie, firma jest w stanie to zrozumieć. Naprawdę fajna atmosfera i bardzo przyjazne podejście do swoich klientów.

 • damian2017-09-02 11:27:15

  Pierwsza pożyczka może wynosić 2100 zł więc jest to suma, która realnie może pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych.

 • katarzyna122017-09-02 08:28:44

  Dużym plusem jest wyjątkowa obsługa. Jako klient czuję się zaopiekowany, zrozumiany, do każdego firma preferuje indywidualne podejście.

 • piksel2017-09-01 16:23:11

  Naprawdę uczciwa firma.

 • morgn2017-09-01 14:18:49

  Pomysł na możliwość kontaktu z przedstawicielem za pomocą chatu? Strzał w 10! To dopiero nowoczesne rozwiązanie.

 • niko2017-09-01 12:02:42

  Fakt udzielenia pożyczki osobom do 64 roku życia uważam za niesprawiedliwy. Wiadome jest, że osoby strasze potrzebują pieniędzy chociażby na leki. Ale poza tym nie mogę powiedzieć złego słowa ponieważ firma jest naprawdę uczciwa. Gdyby zmienić ten jeden warunek była by doskonała.

 • flapi2017-09-01 10:21:21

  Jak dla mnie na pierwszy plan wysuwają się same plusy. To bardzo ważne dla klientów bu czuli wsparcie na każdym etapie, dlatego tak doceniam pracę BOK-u przez okrągły tydzień, od rana do wieczora.

 • bocian562017-09-01 08:05:24

  Polecam serdecznie, firma uczciwa a pieniądze są szybko na koncie.

 • opozyczce2017-08-31 16:05:20

  Jednym z plusów taniego kredytu jest dość wysoka maksymalna kwota pożyczki. Natomiast niezrozumiały jest dla mnie tak niski prog wiekowy dla osób starszych.

 • zenio2017-08-31 09:00:47

  Choć wady tego kredytu nie przyćmiewają zalet, to jednak są. Jedną z nich jest bardzo niski próg wiekowy. Natomiast podoba mi się fakt, że pierwsza pożyczka jest a darmo, a także że możemy pożyczyć nawet kilka tysięcy.

 • karooo2017-08-31 07:10:00

  Warunki jakie oferuje nam ten kredyt online są jasne, rozumiałe i przede wszystkim uczciwe. Obsługa kompetentna, która pracuje cały tydzień włączając w to weekendy. Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł, a więc całkiem sporo, na przykład na wakacje z rodziną.

 • kasiaa2017-08-30 15:11:39

  Podoba mi się taka opcja uważa, że jest to uczciwe dla obu stron. Doskonała obsługa klienta, udzielenie odpowiedzi na wszelkie wątpliwości, poprowadzenie całego procesu w sprawny, ekspresowy sposób.