Jak wysłać wniosek o pożyczkę w Moneyman?

0
34
Jak wysłać wniosek o pożyczkę w Moneyman?
Ocena

W dzisiejszych czasach rekordy popularności biją firmy udzielające pożyczek tzw chwilówek. Jest to usługa bardzo potrzebna, ponieważ banki zwykle mają mocno ograniczone możliwości przyznawania kredytów. Z reguły do firm pożyczkowych idą osoby, które nie dostały od banków kredytu, zwykle dlatego, iż miały nieciekawą historię kredytową. Dlatego powstała odpowiedź na zapotrzebowanie pożyczkowe.

Jak dostać pożyczkę w Moneyman?

By wysłać wniosek o pożyczkę należy:

  • Zarejestrować się. Bez tego nie ruszy dalsza procedura przyznawania pożyczki.
  • Przelać opłatę weryfikacyjną. Gdy klient jest już zarejestrowany, wówczas należy na konto Moneyman przelać jeden grosz. Jest to opłata weryfikacyjna, dzięki której Moneyman wie, kim jest osoba, składająca wniosek.

Po zakończeniu weryfikacji, Moneyman natychmiast przystępuje do analizy wniosku o pożyczkę. Musi to zrobić, ponieważ wiarygodność klienta jest szalenie ważny. Jeśli analiza wyszła negatywnie, pożyczka nie będzie przyznana. Można się dowiedzieć na infolinii, z jakiego powodu jej nie przyznano. Przy pozytywnej ocenie, po kilkunastu minutach pieniądze powinny się znaleźć na koncie klienta. Warto jednak pamiętać, że tylko wtedy będzie to faktycznie kilkanaście minut, jeśli konto klienta jest w tym samym banku co Moneyman.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here