Jakie są zasady w Moneyman?

0
26
Jakie są zasady w Moneyman?
Ocena

Każda firma pożyczkowa działa na podobnych zasadach, ponieważ mają na celu udzielanie pożyczek. Wszystkie obowiązują ogólne przepisy dotyczące firm finansowych. Z tego powodu w kwestii samych ustaw, są one bardzo do siebie podobne. Nieuczciwe firmy jeszcze czasami się zdarzają, jednak powoli upadają, ponieważ system dzielenia się opiniami z innymi działa bardzo niezawodnie.

Wszystkie firmy zatem powinny być i pewnie są uczciwe. Jednak uczciwość to jedno, zaś własne zasady to drugie. Wszystkie firmy mają jasne zasady, które z reguły są dostępne dla każdego nowego klienta. Każdy koszt nowej pożyczki jest wiadomy jeszcze przed zatwierdzeniem pożyczki. Dlatego dopiero po pierwszej pożyczce, kiedy klient sięga po kolejne, okazuje się, czym w rzeczywistości one się różnią. Dla wielu osób w miarę niskie koszty pożyczki to rzecz niemal najważniejsza.

A druga kwestia?

Druga bardzo ważna kwestia to taka, w jaki sposób pomaga firma osobie, która ma chwilowe problemy ze spłatą. W niektórych firmach można prosić o rozłożenie na inne raty, żeby było łatwiej spłacić, a pracownik nie będzie chętny do współpracy. W drugiej firmie zaś, podobnie jak w Moneyman, pracownik sam proponuje inne raty, ustalając z klientem, jakie będą realne do zapłaty.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here