Jakie są warunki udzielenia pożyczki Moneyman?

0
29
Jakie są warunki udzielenia pożyczki Moneyman?
Ocena

Każda osoba czasem jest w sytuacji, w której jest zmuszona pożyczyć pieniądze. Czasami jest to bank, czasami firmy pożyczkowe. Służą one do tego, żeby w sytuacji, gdzie faktyczne potrzebny jest spory zastrzyk gotówki, faktycznie przyjść z pomocą. Firmy pożyczkowe zwykle mają wyższe niż banki opłaty, jednak jest to jeden z niewielu minusów. Sięgając do banku, należy liczyć się z tym, że bank sprawdzi klienta pod każdym względem.

Nawet, jeśli jest jakieś niewielkie spóźnienie ze spłatą, bank może odmówić kolejnej pożyczki. Jeśli zaś chodzi o firmy pożyczkowe, są o wiele bardziej elastyczne niż banki, jednak owe wyższe koszty są kosztem takiej wyrozumiałości z ich stron.

A jak działa Moneyman?

Zanim weźmie się pożyczkę w Moneyman, zanim się ją zatwierdzi, klient ma możliwość zobaczenia, ile wyniosą koszty, jaki będzie koszt całkowity i w jakiej kwocie będą raty. W takiej sytuacji wystarczy się zastanowić i przeliczyć, czy na pewno nie będzie to problem dla budżetu. Dopiero wtedy można ją wziąć.

Warunkiem udzielenia pożyczki są:

  • Dochód
  • Odpowiednia historia kredytowa
  • Pozytywny BIK oraz brak wpisu do BIG

Warto bowiem pamiętać, że pożyczka musi być spłacona. Jeśli zaś klient będzie ją spłacał z trudem przy wydatnej pomocy firmy, to na kolejną pożyczkę raczej nie ma co liczyć. To terminowi klienci mają spore możliwości, natomiast jeśli z jedną pożyczką jest spory problem, drugą można dostać, jednak o wiele trudniej niż przy spłatach terminowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here