Pożyczka w Vivus na 4000zł czy warto?

0
29
Pożyczka w Vivus na 4000zł czy warto?
Ocena

Od Vivusa można pożyczyć szybko i bez zbędnych formalności przez Internet. Pierwszym krokiem jest oczywiście założenie profilu klienta na stronie internetowej pożyczkodawcy. Następnie, należy złożyć wniosek i można już czekać na decyzję.

Vivus – pożyczka na 4000 zł

Pierwsza pożyczka w firmie może wynieść maksymalnie 3000 złotych na okres 30 dni. Dopiero pożyczając po raz drugi można otrzymać 4000 złotych. W takiej sytuacji oddaje się dokładnie 4720 złotych, a w tym 4000 złotych pożyczki, 687,10 złotych prowizji oraz 32,90 złotych odsetek. Wiele zależy więc od tego, czy klienta stać będzie na to, aby już po 30 dniach oddać Vivusowi taką kwotę. Sporo osób decyduje się jednak na pożyczkę, ponieważ można ją otrzymać w ciągu kilkunastu minut, bez zbędnych formalności.

Konieczne jest jedynie wypełnienie krótkiego wniosku i przesłanie go do firmy. Ponieważ jest to już druga pożyczka lub kolejna, większość danych znajduje się już w systemie. Warto zastanowić się nad zaciągnięciem pożyczki na tak krótki okres czasu, ponieważ przy większej kwocie koszty wydłużenia terminu spłaty są dość spore.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here