Vivus 1 pożyczka za darmo – czy to prawda?

0
30
Vivus 1 pożyczka za darmo – czy to prawda?
Ocena

Polscy klienci bardzo chętnie korzystają z pożyczek od Vivusa. Przede wszystkim, wynika to z tego, że firma pożycza dość spore kwoty w stosunku do swoich konkurentów. W przypadku pierwszej pożyczki można otrzymać kwotę nawet 3000 złotych. Maksymalnie otrzymać można aż 7500 złotych przy kolejnych pożyczkach.

Pierwsza pożyczka z Vivus

Vivus oferuje również promocję polegającą na tym, że pierwszą pożyczkę otrzymuje się całkowicie za darmo, pod warunkiem, że zostanie ona spłacona w terminie. Oznacza to, że klient spłacając pożyczkę oddaje dokładnie taką samą kwotę, jaką otrzymał na swój rachunek bankowy. Vivus nie naliczy mu żadnych odsetek, ani kosztów.

Jedna osoba może skorzystać z takiej promocji jedynie raz i weryfikowane jest to poprzez numer pesel. Oferta pozwala jednak sporo zaoszczędzić. Wiele osób korzysta bowiem z takiej pożyczki w maksymalnej kwocie i wykorzystuje ją w czasie wakacji na wyjazd rodzinny. Oddają one później dokładnie 3000 złotych i nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji kryzysowej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here