W jakich godzinach czynne jest Hapi Pożyczki?

0
38
W jakich godzinach czynne jest Hapi Pożyczki?
Ocena

Strona internetowa Hapi Pożyczki czynna jest 24 godziny na dobę i przez cały ten czas można sprawdzać ofertę na platformie oraz zapoznawać się z jej szczegółami. W tym czasie można również dokonać złożenia wniosku o podjęcie pożyczki, który weryfikowany i realizowany jest jednak tylko i wyłącznie w godzinach pracy oddziału firmy będącej właścicielem tej usługi.

Hapi Pożyczki w jakich godzinach jest dostępne dla klientów?

Biuro Obsługi Klienta Hapi Pożyczki czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a także w soboty od 9:00 do 17:00. W tych godzinach rozpatrywane są wnioski złożone przez klientów, jak również możliwy jest kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta w celu uzyskania odpowiedzi na pytania na które nie jesteśmy znaleźć odpowiedzi na stronie Hapi pożyczki, jak również w celu rozwiązania ewentualnych problemów w trakcie składania wniosku o udzielenie pożyczki.

Decydując się więc na podjęcie pożyczki za pośrednictwem Hapi Pożyczki, informację zwrotną w sprawie możliwości jej podjęcia uzyskamy wyłącznie w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here