W jakich godzinach Lendon wysyła pieniądze?

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Jeżeli decydujemy się na pożyczkę w Lendon to zastanawia nas nie tylko to, czy otrzymamy pieniądze. Zastanawiamy się także nad tym, kiedy to się stanie.

Możliwość ubiegania się o pożyczkę

Zanim przejdziemy do wysyłania pożyczek, zacznijmy od samej możliwości ubiegania się o pożyczkę. Biorąc to pod uwagę, sytuacja jest bardzo pozytywna, gdyż możemy wypełnić wniosek o dowolnej godzinie. Strona działa cały czas. Pamiętajmy jednak o tym, że nie należy tego mylić z rozpatrzeniem wniosku.

Rozpatrzenie wniosku i wysłanie pożyczki

Pieniądze mogą zostać wysłane do klienta dopiero wtedy, gdy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie a rozpatrywanie wniosków odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 21:00 oraz w weekendy w godz. 9:00-18:00 (w święta obowiązują weekendowe godziny). Co do przelewu – na stronie internetowej firmy możemy znaleźć informację mówiącą o tym, że pieniądze mogą znaleźć się na koncie nawet po ok. 30 minutach od pozytywnej decyzji (naturalnie zakładamy, że mieścimy się w godz. pracy). Dotyczy to przelewu w ramach tego samego banku. W wypadku przelewów międzybankowych należy wziąć pod uwagę czas operacyjny banku.