W jakich godzinach Vivus wysyła pieniądze?

0
291
W jakich godzinach Vivus wysyła pieniądze?
Ocena

Klienci powracają chętnie do pożyczek Vivus, ponieważ po spłacie pierwszej i drugiej pożyczki, klient może mieć pewność, że każda kolejna będzie mu przyznana w ekspresowym tempie. Dobra historia kredytowa w samej firmie wystarcza do tego, aby z marszu przejść proces weryfikacji i otrzymać natychmiastowo pieniądze na swoje konto. Jako jedna z nielicznych firm na rynku Vivus umożliwia także dobieranie kolejnych sum w trakcie trwania umowy, jeśli pierwsza kwota nie była maksymalnym wykorzystaniem limitu.

Vivus – godziny przesyłania pieniędzy

Kluczowym argumentem przemawiającym na korzyść Vivus jest jednak ekspresowe wykonywanie przelewów, dzięki współpracy z pięcioma bankami polskimi (Alior Bank. Getin Bank, Millenium Bank, PKO BP, Pekao SA). System informatyczny firmy wysyła zlecenie przelewu równolegle z wysłaniem wiadomości SMS do klienta o przyznaniu pożyczki.

Zlecenie może być więc wysłane przez Vivus przez cały dzień między 8 rano a 22. To, kiedy pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie klienta zależy tylko od tego, czy pożyczkobiorca posiada również konto w jednym z tych banków. Jeśli konto jest w banku zewnętrznym, wtedy przelew musi przejść przez system ELIXIR i zostanie zaksięgowany dopiero po dwóch sesjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here