Zaplo Opinie

26
355
Zaplo Opinie
4.6 z 11 głosów

Pożyczki zaplo Opinie Pożyczki zaplo
Zaplo to jedna z firm pożyczkowych, udzielająca krótkoterminowych kredytów. Działa w 4finance Group, która to firma udziela pożyczek na całym świecie od 2009 roku. Zaplo udziela kredytów do 7000 zł, maksymalnie na 12 miesięcy. Kredyty udzielane na zaplo.pl są udzielane przez internet lub drogą telefoniczną.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Zaplo sp. z o.o.
Adres: ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa
Telefon: 221 333 888
E-mail: kontakt@zaplo.pl
Strona www: www.zaplo.pl
Godziny pracy firmy: 06:00 – 23:00
NIP: 521-366-08-75
REGON: 146952871
KRS: 0000483782

Proces zaciągania kredytu

Proces zaciągania kredytu w Zaplo jest bardzo prosty. Składa się tylko z kilku łatwych kroków:

 1. Po pierwsze klient ustala kwotę pożyczki i czas jej spłaty za pomocą specjalnego kalkulatora na stronie zaplo.pl. Po jej ustaleniu wyświetla się od razu kwota miesięcznej raty kredytu. Następnie po zapoznaniu się z warunkami kredytu, klient musi tylko kliknąć przycisk weź pożyczkę.
 2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Należy tam podać swoje podstawowe dane (m.in. dane osobowe, PESEL, numer telefonu).
 3. Później następuje potwierdzenie danych z formularza, wraz z potwierdzeniem numeru konta pożyczkobiorcy – następuje to poprzez przelew 1 grosza na konto firmy. W tytule przelewu trzeba wpisać Potwierdzam rejestrację i zgadzam się na umowę pożyczki Zaplo.pl i dodatkowo numer rejestracyjny. W taki sposób zostają potwierdzone dane wraz z numerem konta.
 4. Ostatnim krokiem jest otrzymanie pieniędzy na konto. Odbywa się to w ciągu 15 minut. Dotyczy to jednak tylko pożyczkobiorców posiadających konto w: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski.

Podpisane umowy

Podpisanie umowy w Zaplo odbywa się za pomocą wysyłki pocztowej. Firma wysyła 2 egzemplarze umowy wraz z zaadresowaną i opłaconą kopertą zwrotną. Podpisana przez pożyczkobiorcę umowa, musi już tylko zostać wysłana do Zaplo. Jeden egzemplarz podpisanej umowy zostaje u klienta.

Spłata pożyczki

Spłata kredytu w Zaplo odbywa się za pomocą przelewu bankowego. Według podanego na stronie schematu. Zaplo podaje odpowiednie dane odbiorcy dla poszczególnych banków.

Zalety pożyczki w Zaplo

Pożyczki w Zaplo mają kilka zasadniczych zalet:

 • Krótki czas otrzymania pożyczki – 15 minut
 • Wiarygodny pożyczkodawca – 4finance Group udzieliła pożyczek ponad 3,5 miliona klientom w Europie
 • Możliwość przesunięcia terminu spłaty kredytu
 • Możliwość zaciągnięcia kredytu przez internet lub przez telefon
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
Godziny pracy:06:00 – 23:0006:00 – 23:0006:00 – 23:0006:00 – 23:0006:00 – 23:0006:00 – 23:0006:00 – 23:00
Czas decyzjiWiekZaś. o dochodachKoszt weryfikacjiLimityTerminy

15 min.

20 – 75

wymagane

0,01 złod 500 do 7 000 złod 3 do 12 mies.
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułEkspreskasa Opinie
Następny artykułProvident Opinie

26 KOMENTARZE

 1. No i potrzeba tu świadomości, że pierwsza pożyczka jest dawana w kwocie 1600 zł i dopiero po terminowej spłacie można wnioskować o wyższą kwotę.

 2. No fajna sprawa, gdyż te pożyczki na 30 dni to i tak wiadomo że nie spłaci się w terminie, co to w ogóle za pożyczka na miesiąc, a na 12 miesięcy jest inaczej – gorąco polecam.

 3. Witam tutaj wszystkich zgromadzonych, Zaplo to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, działającą na podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego i Ustawy o kredycie konsumenckim więc nic, tylko polecać!

 4. Fajnie, że Zaplo udziela szybkich pożyczek gotówkowych, na kwotę od 500 zł do 7000 zł, na okres do 12 miesięcy, w końcu jakaś konkurencja :).

 5. Niestety, moja obecna wypłata jest niska i inne firmy kredytowe nie zgodziły się pomóc, a pensja czasami nie jest jedynym źródłem dochodu a tu bez problemu – polecam!

 6. Zabrakło trochę pieniędzy na bilety lotnicze, na początku chciałam pożyczyć od przyjaciół lub krewnych, ale bank ten jest super polecam!

 7. Fajnie, bo gotówkę otrzymamy w ciągu 15 minut od rozpatrzenia wniosku, wystarczy posiadać rachunek bankowy w Bank Pekao S.A. i PKO Bank Polski.

 8. Szkoda tylko, że pozostali pożyczkobiorcy będą musieli poczekać na przelew zgodnie z sesjami księgowymi w ich banku ale i tak polecam.

 9. Pożyczka tam jest opcją, która umożliwia zaciągnięcia pożyczki bez przeglądania naszej historii i co ważne jeżeli mamy takową historie to nie musi być pozytywna.

 10. Dla mnie są ok. bo wiem, że jak przez miesiac nie będę w stanie czegoś spłacić to wezmę sobie u nich na trochę dłużej. Dłuższy okres spłaty do dla mnie plus.

 11. ja jestem bardzo zadowlona z szybkości otrzymania pożyczki w zaplo, chyba czekałam n rozpatrzeniu wniosku 20 ,minut, no i wszystko załatwiłam z domu.

 12. Brałam u nich raz pożyczkę, zadowolona jestem, wszystko jasno opisane, bez żadnych niemiłych niespodzianek. Ze spłatą nie miałam problemów.

 13. Czytam i widzę same głupoty,nigdy nie brałem tak kasy i nie wezmę.
  Polukałem w formularz i już tam jest niezgodność co do kosztów.
  To co w formularzu naliczone a na suwaku jest niezgodne na kwotę 628,50 pln .
  Opinie pewnie sami pracownicy napisali ,haha,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here