Czy Ferratum rozkłada pożyczki na raty?

Data dodania: 3 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 3 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Niektóre firmy, które udzielają pożyczek, oferują je jedynie na krótki czas, w zależności od firmy jest to najczęściej 15, 30 lub 60 dni, a całość zaciągniętej kwotynależy spłacić od razu, w jednym przelewie. Czasem takie obciążenie powoduje problemy, ponieważ musimy szybko pozbyć się znacznej części swoich dochodów. Nie zawsze jest to wygodna forma, zwłaszcza wtedy, kiedy normalnie brakuje nam pieniędzy na podstawowe wydatki.

 

Raty w Ferratum

Na szczęście Ferratum jest firmą bardzo elastyczną i zdecydowanie rozkłada klientom płatność na raty. Firma zdaje sobie sprawę, że o wiele łatwiej jest spłacać zobowiązanie w kilku mniejszych częściach, niż od razu wyłożyć większą kwotę. Tym właśnie różni się od pozostałych firm tego typu, które zdają się nie rozumieć potrzeb klientów.

 

Wygodna spłata

W Ferratum można spłacać swoje zobowiązania na wiele sposobów, w zależności od przyjętej opcji. Minimalnie można spłacać pożyczkę w 6 ratach, a maksymalnie w 24. istnieje również możliwość wzięcia nieco większej kwoty, niż w przypadku innych firm, bowiem można wnioskować o kwotę od 1000 do nawet 5000 zł.