Czy Incredit działa 24h/7?

0
45
Czy Incredit działa 24h/7?
Ocena

Bardzo ważną cechą, na którą klienci firm pożyczkowych zwracają uwagę jest dostępność działu obsługi klienta oraz weryfikacja wniosków pożyczkowych w trybie 24/7. Jak wygląda czas pracy firmy InCredit.

Firma InCredit nie działa w systemie 24/7. Co prawda klienci mogą składać wnioski pożyczkowe o dowolnej porze dnia i nocy, jednak będą one rozpatrywane w dni robocze oraz soboty. Z drugiej strony obsługa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00 oraz w soboty od 8:00 do 20:00 powinna być wystarczająca dla większości klientów. Jeśli do tego dodamy fakt, że firma posiada konta w kilku bankach to okaże się, że większość pożyczkobiorców otrzyma pieniądze na konto nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku w przypadku pozytywnej decyzji firmy InCredit.

Podane powyżej godziny powinny być bardzo wygodne dla wielu osób. Firma nie posiada jednak automatycznego systemu weryfikacji działającego w godzinach nocnych oraz w niedzielę i święta, więc w nagłych wypadkach należy poczekać lub skorzystać z oferty innej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here