Czy Incredit dzwoni do klienta?

0
55
Czy Incredit dzwoni do klienta?
Ocena

Wielu ludziom zależy na szybkim i sprawnym procesie udzielania pożyczki. Coraz większą popularność zyskują firmy, które udzielają chwilówek i pożyczek ratalnych on-line bez weryfikacji telefonicznej. Czy InCredit zalicza się do takich firm?

Pożyczkobiorca podaje wszystkie swoje dane we wniosku wypełnianym na stronie internetowej pożyczkodawcy. Główną metodą potwierdzenia danych jest przelew weryfikacyjny na 0,01 zł i potwierdzenie czy dane z konta bankowego zgadzają się z danymi wpisanymi w formularzu. Co prawda w umowie wyraźnie jest zaznaczone, że InCredit ma prawo kontaktować się z użytkownikami telefonicznie, między innymi w sprawie rejestracji, jednak nie oznacza to, że pracownicy tej firmy zawsze dzwonią do każdego nowego klienta.

Inną sytuacją są nierzetelni pożyczkobiorcy, którzy spóźniają się ze spłatą rat. Takie osoby mogą spodziewać się telefonów od pracowników InCredit z przypomnieniem o płatności. Dodatkowo zgodnie z umową pożyczki, firma InCredit ma prawo zweryfikować dochód pożyczkobiorcy dzwoniąc do jego pracodawcy. Każdy pożyczkobiorca jest traktowany indywidualnie, więc nie mamy pewności czy firma InCredit zawsze dzwoni do pracodawców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here