Czy Incredit rozkłada pożyczki na raty?

0
45
Czy Incredit rozkłada pożyczki na raty?
Ocena

W sieci można znaleźć bardzo wiele ofert firm pożyczkowych, które proponują swoim klientom krótkotrwałe pożyczki, tak zwane chwilówki udzielane na mniejsze kwoty, zwykle na okres 30 dni. Okazuje się jednak, że istnieją również firmy posiadające w swojej ofercie pożyczki udzielane na dłuższy czas oraz na większe kwoty. Jedną z nich jest InCredit.

Firma InCredit rozkłada swoje pożyczki na raty. Najniższą możliwą kwotą, jaką można pożyczyć jest suma 800 zł. Pożyczki do 2000 zł można rozłożyć na maksymalnie 6 miesięcznych rat. Dodatkowo w ofercie InCredit można znaleźć pożyczki od 2050 zł do aż 10000 zł, które można rozłożyć na 12 miesięcznych rat. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie dla klientów zainteresowanych większymi kwotami, które mogą być spłacane w stosunkowo długim czasie.

Jak widać, InCredit jest firmą oferującą spore pożyczki, które klienci mogą rozłożyć na maksymalnie 12 rat. Maksymalna kwota pożyczki oraz ilość rat zależy od historii pożyczkobiorcy w InCredit oraz od faktu, która jest to z kolei pożyczka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here