Czy Incredit wysyła listy do domu?

0
91
Czy Incredit wysyła listy do domu?
Ocena

InCredit jest jedną z popularniejszych pożyczek ratalnych udzielanych drogą internetową. Dużym atutem jest szybki proces weryfikacji oraz brak konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera. Oznacza to, że firma nie wysyła do domu listów z umową pożyczki, a cały proces weryfikacji i udzielania pożyczki jest załatwiany drogą internetową.

Firma InCredit oferuje pożyczkę ratalną i w przeciwieństwie do wielu konkurentów nie wysyła listów z umową do domu. Dzięki temu pieniądze można mieć na koncie już po kilkunastu minutach od złożenia wniosku (pod warunkiem posiadania rachunku w jednym z banków obsługiwanych przez InCredit).

Jedynymi listami wysyłanymi przez InCredit są monity przypominające o zaległych ratach. Oznacza to, że listów od tej firmy przysyłanych do domu mogą się spodziewać wyłącznie pożyczkobiorcy, który nie regulują swoich zobowiązań terminowo. Rzetelni pożyczkobiorcy otrzymają wszystkie dokumenty drogą elektroniczną oraz będą posiadać wgląd do wszystkich istotnych informacji po zalogowaniu się na swoje internetowe konto klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here