Czy można dostać 2 pożyczki w Incredit?

0
36
Czy można dostać 2 pożyczki w Incredit?
Ocena

Czasami pojawiają się sytuacje, w których jedna pożyczka może być niewystarczająca. Czy firma InCredit pozwala na zaciągnięcie więcej niż jednej pożyczki?

Regulamin serwisu mówi wyraźnie, że jeden pożyczkobiorca może posiadać w tym samym czasie tylko jedną aktywną pożyczkę, a zaciągnięcie kolejnej jest możliwe dopiero po spłacie poprzedniej. W związku z tym drugą pożyczkę może zaciągnąć druga osoba (ktoś z rodziny, itp.) pod warunkiem, że spełnia wymagania dotyczące wieku (21-70 lat), posiada stały dochód i własne konto bankowe w jednym z polskich banków.

Należy pamiętać o tym, że w InCredit oraz większości podobnych firm można posiadać tylko jedną aktywną pożyczkę. Przed jej zaciągnięciem warto się zastanowić czy dana kwota będzie wystarczająca na zaspokojenie wszystkich potrzeb. Warto też dodać, że regularne spłacanie pożyczek wiąże się z możliwością otrzymania kolejnej pożyczki na wyższą kwotę. Zamiast myśleć o drugiej równoległej pożyczce można w miarę możliwości spłacić poprzednią w całości i od razu po spłacie złożyć wniosek o kolejną pożyczkę na wyższą kwotę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here