Czy w Incredit można dostać pożyczkę 2000 zł?

0
38
Czy w Incredit można dostać pożyczkę 2000 zł?
Ocena

Bardzo ważnym atutem firmy pożyczkowej InCredit jest elastyczność w kwotach oraz terminach spłaty udzielanych pożyczek. Zakres pożyczek jest bardzo szeroki, więc z oferty chętnie skorzystają osoby, które szukają dużych kwot rzędu 10000 zł oraz osoby zainteresowane mniejszymi pożyczkami ratalnymi na przykład na kwotę 2000 zł.

InCredit posiada bardzo wygodny system suwaków, dzięki którym można ustalić konkretną kwotę oraz termin spłaty. W zakresie dostępnych kwot znajduje się pożyczka na 2000 zł, której spłatę można rozbić na 3, 4, 5 lub 6 rat. Oczywiście im mniejsza liczba rat, tym większa będzie rata miesięczna, ale z drugiej strony całkowity koszt pożyczki będzie mniejszy w przypadku rozbicia na mniejszą liczbę rat. Warto więc zastanowić się nad swoimi możliwościami i odpowiednio dobrać kwotę razem z terminem spłaty.

Warto dodać, że najmniejszą kwotą, jaką można pożyczyć w InCredit jest 800 zł, a najwyższą jest 10000 zł pod warunkiem, że firma pozytywnie oceni zdolność kredytową potencjalnego klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here