Do której godziny jest czynne InCredit?

0
33
Do której godziny jest czynne InCredit?
Ocena

InCredit to firma pożyczkowa oferująca swoim klientom bardzo wiele udogodnień. Przykładem są między innymi bardzo wygodne godziny pracy dopasowane do potrzeb praktycznie wszystkich klientów.

Godziny pracy firmy InCredit

Według informacji podanych na stronie internetowej tego pożyczkodawcy, firma InCredit pracuje w godzinach od 8:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00 do 20:00 w soboty. Firma nie pracuje w niedziele oraz dni świąteczne. Oznacza to, że pracownicy tej firmy są do dyspozycji pożyczkobiorców przez większość dnia.

We wspomnianych wyżej godzinach księgowane są przelewy przychodzące, rozpatrywane są wnioski pożyczkowe, prowadzone są wewnętrzne działania windykacyjne oraz zlecane są polecenia wykonania przelewów dla klientów. Na podstawie tych informacji można zauważyć, że o pożyczkę można się starać rano, w południe, wieczorem, a nawet w sobotę. W przypadku posiadania konta w takim samym banku co InCredit (6 różnych rachunków bankowych), przelewy będą księgowane w ciągu kilkunastu minut. Warto więc wnioskować o pożyczkę w godzinach pracy firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here