Ile trzeba mieć lat w InCredit?

0
51
Ile trzeba mieć lat w InCredit?
Ocena

Uzyskanie pożyczki w InCredit, podobnie jak w przypadku innych firm, wymaga od potencjalnych pożyczkobiorców spełnienia pewnych warunków. Jednym z nich jest odpowiedni wiek potencjalnego klienta. Firma InCredit nie do końca ufa osobom młodym, więc osoby, które niedawno skończyły 18 lat nie mają szans na otrzymanie pożyczki. Z drugiej jednak strony, dolna granica wieku nie jest bardzo wygórowana.

Na oficjalnej stronie internetowej InCredit można znaleźć informację, że o pożyczkę ratalną online mogą starać się osoby w wieku od 21 do 70 lat. Dodatkowo należy posiadać obywatelstwo polskie, konto w polskim banku, regularne dochody miesięczne, adres e-mail, aktywny telefon komórkowy oraz nie można mieć zaległości w spłatach innych pożyczek czy też kredytów.

Na podstawie powyższych informacji widać, że osoby młode w wieku 21 lat mogą starać  się o pożyczkę jeśli spełniają pozostałe przedstawione warunki. W związku z tym osoby pełnoletnie w wielu od 18 do 20 lat muszą liczyć się z tym, że ich wniosek o pożyczkę w InCredit zostanie odrzucony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here