Incredit 30 dni po terminie – konsekwencje?

0
32
Incredit 30 dni po terminie – konsekwencje?
Ocena

Opóźnienia w spłacie pożyczek mogą zdarzyć się każdemu, nawet najbardziej rzetelnemu pożyczkobiorcy. Istnieje wiele możliwości załatwienia sprawy spłaty zadłużenia. Sporo firm jest w stanie pójść z klientem na ugodę i ustalić z nim dogodne warunki zwrotu pożyczki, która jest opóźniona.

W przypadku firmy InCredit i zadłużenia opóźnionego o 30 dni należy spodziewać się wysłania przynajmniej dwóch monitów na adres zamieszkania klienta. Do kwoty raty doliczone zostaną odsetki karne za każdy dzień spóźnienia oraz koszty wysłania monitów. W ten sposób można niepotrzebnie zwiększyć kwotę do spłaty.

Firma na swojej stronie internetowej informuje, że lepszym sposobem jest kontakt telefoniczny w celu uzyskania dalszych informacji co należy zrobić w przypadku opóźnionej płatności. Wcześniejsze powiadomienie firmy o takim stanie rzeczy jest dobrym pomysłem. Dzięki temu InCredit zawrze z klientem ugodę i można będzie uniknąć dodatkowych kosztów monitów, itp. Oczywiście należy pamiętać o punktualnym wywiązywaniu się ze zobowiązań ustalonych telefonicznie z pracownikiem firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here