Incredit a konto w mBank

0
30
Incredit a konto w mBank
Ocena

Bardzo ważną cechą pożyczek InCredit jest ich duża elastyczność. Klienci nie tylko mają możliwość wybrania kwoty pożyczki oraz liczby rat miesięcznych (od 3 do 12), ale również mają dostęp do wielu innych wygodnych rozwiązań. Dużym atutem jest fakt, że pożyczkodawca posiada konta w kilku polskich bankach.

W bardzo dobrej sytuacji są między innymi pożyczkobiorcy posiadający rachunki bankowe w mBanku. InCredit również posiada jeden ze swoich rachunków w tym banku. Dzięki temu klienci wpłacający przelew weryfikacyjny lub ratę na konto InCredit w mBanku ze swojego konta w mBanku mogą liczyć na bardzo szybkie księgowanie środków w ramach szybkiego przelewu wewnętrznego.

Kolejnym atutem dla klientów posiadających konto w mBanku jest bardzo szybka realizacja przelewu pożyczki. Jeśli wniosek zostanie złożony w godzinach pracy firmy (8:00-21:00 w dni powszednie oraz 8:00-20:00 w soboty), wówczas pieniądze dotrą na konto klienta w ciągu kilkunastu-kilkudziesięciu minut od akceptacji wniosku pożyczkowego i wykonania przelewu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here