Jak spłacić zadłużenie w Filarum?

0
43
Jak spłacić zadłużenie w Filarum?
Ocena

Klient Filarum po przejściu procesu weryfikacji otrzymuje przelew na konto, z którego w trakcie rejestracji przelany został jeden grosz. Dzięki temu, że firma posiada konta w różnych bankach, klienci mogą liczyć na szybsze przelewy, a dodatkowo w momencie dokonywania spłaty pożyczki, mają także możliwość wybrania takiego banku odbiorcy, do którego najwygodniej będzie przelać środki.

Pożyczki Filarum udzielane są na okres trzydziestu dni lub krócej – w zależności od preferencji użytkownika. Przy pierwszej pożyczce RRSO wynosi 0%, więc długość pożyczki nie ma wpływu na wysokość kapitału do zwrotu. Dopiero przy kolejnych pożyczkach zwrócenie pieniędzy przed trzydziestoma dniami oznacza określone oszczędności.

Spłata pożyczki w Filarum

Klient nie ma możliwości przedłużenia terminu spłaty swojego zobowiązania, więc przy jego zaciąganiu powinien mieć pewność, że będzie w stanie terminowo uregulować płatność. Na stronie internetowej Filarum znajdują się dane wszystkich kont bankowych do wpłat, a klient dokonując przelewu na jedno z nich powinien w tytule zamieścić „spłata pożyczki nr XXX” – numer pożyczki każdy klient znajdzie indywidualnie na swoim profilu lub pod numerem infolinii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here