Jak usunąć konto w Moneyman?

0
314
Jak usunąć konto w Moneyman?
Ocena

Branie szybkich pożyczek nieodłącznie wiąże się z rejestracją na stronach wybranych firm. Wiele osób rejestruje się, ponieważ bardzo często ludzie potrzebują dodatkowej gotówki. Po rejestracji, wykorzystaniu i spłaceniu pożyczki, niejedna osoba się zaczyna zastanawiać, czy można usunąć konto. Jeśli nie będzie się już z tej firmy korzystać lub ma się złe doświadczenia z nią, usunięcie konta może być sensownym rozwiązaniem.

Jak wygląda sytuacja w Moneyman? Czy można tam usunąć konto?

To bardzo ważne ale i proste pytanie. Skoro ktoś założył konto, może je również bez problemu usunąć. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku ponownej rejestracji, kolejny raz trzeba przejść proces weryfikacji.

Usunięcie konta jest bardzo proste. Niestety nie można zrobić tego samodzielnie. Logując się do swojego konta, należy wysłać wiadomość z prośbą o usunięcie konta, na adres kontakt@moneyman.pl. Pracownicy firmy usuwają konto razem z ze wszystkimi danymi.

Jest to proces nieodwracalny, zatem nie można pisać do konsultanta, z prośbą o przywrócenie konta. W tym przypadku należy od nowa przejść cały proces weryfikacji. Należy pamiętać, że usunięcie aplikacji z telefonu nie usuwa konta ze strony moneyman.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here