Jak wygląda anulowanie pożyczki w Incredit?

0
39
Jak wygląda anulowanie pożyczki w Incredit?
Ocena

Czasami sytuacja wygląda tak, że po otrzymaniu pożyczki okazuje się, że jest ona jednak niepotrzebna. Rozwiązaniem byłaby jej spłata, jednak wiąże się to z koniecznością opłacenia odsetek oraz prowizji pożyczkodawcy. Czy w InCredit można tego uniknąć poprzez anulowanie pożyczki?

W panelu klienta nie ma opcji anulowania umowy pożyczki, jednak w regulaminie wyraźnie napisano, że każda ze stron (w tym klient) ma prawo rezygnacji z usługi. Ustawowo klient ma 14 dni na rezygnację z pożyczki. W tym celu konieczny jest kontakt telefoniczny z pracownikami InCredit. Dobrym pomysłem jest również wysłanie pisemnej rezygnacji na adres korespondencyjny Incredit, Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa.

Oczywiście oprócz rezygnacji z usługi, należy dokonać zwrotu otrzymanych pieniędzy na jedno z kont firmy InCredit (w przypadku posiadania konta w Alior Bank, BZ WBK, mBank, Millenium oraz Pekao, pieniądze zostaną zaksięgowane w krótkim czasie). Wykonanie tych czynności pozwoli na skuteczne anulowanie pożyczki w Incredit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here