Jaka jest prawda o Incredit.pl?

0
31
Jaka jest prawda o Incredit.pl?
Ocena

InCredit to firma, która zyskuje coraz większą popularność. Wiele osób zadaje sobie więc pytanie: Jaka jest prawda o Incredit.pl?

Prezentowana firma zajmuje się udzielaniem swoim klientom pożyczek, które można rozbijać na miesięczne raty. Klienci posiadający najlepsze możliwości finansowe mają możliwość ubiegania się nawet o 10000 zł rozbitych na 12 miesięcznych rat. W takim przypadku kwota miesięcznej raty będzie wynosić 1337,54 zł, więc w przypadku pożyczki w kwocie 10000 zł, po roku łącznie trzeba będzie spłacić 16050,48 zł.

W ramach prowizji spłacanej razem z zadłużeniem, pożyczkobiorca otrzymuje dodatkowe ubezpieczenie na życie. Oznacza to, że w przypadku jego śmierci, dług zostanie całkowicie spłacony i nie przejdzie on na członków jego rodziny. Jest to bardzo ważne zabezpieczenie godne uwagi pożyczkobiorców.

Warto też dodać, że InCredit posiada konta w kilku bankach, dzięki którym pieniądze docierają do pożyczkobiorców w krótkim czasie, a infolinia jest czynna przez 6 dni w tygodniu, więc jest to również bardzo wygodne dla klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here