Jakie jest oprocentowanie pożyczki Incredit?

0
35
Jakie jest oprocentowanie pożyczki Incredit?
Ocena

Korzystając z pożyczek oferowanych przez banki i prywatne firmy, należy liczyć się z tym, że trzeba zwrócić większą kwotę od tej, która została pożyczona. Nic w tym dziwnego, ponieważ firmy i instytucje finansowe chcą zarobić na oferowanych przez siebie produktach. Nie inaczej jest w przypadku firmy InCredit.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w InCredit

RRSO w firmie InCredit zależy od czynników, takich jak pożyczana kwota oraz liczba spłacanych miesięcznych rat. Najwyższe możliwe RRSO to 510,5%, jednak może ono spaść nawet do poziomu około 156%.

Wszystkie informacje na temat rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania można znaleźć pod suwakami, przy pomocy których wybieramy kwotę i okres spłaty. Wraz ze zmianą parametrów, zmianie ulega właśnie wartość RRSO. Oznacza to, że klient przez cały czas jest informowany o oprocentowaniu. Informacje na ten temat znajdują się również w umowie pożyczkowej, która jest wysyłana na adres poczty elektronicznej klienta. Warto zapoznać się z takimi informacjami i dopasować kwotę oraz liczbę rat do własnych wymagań i możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here