Jakie są aktualne promocje w Incredit?

0
39
Jakie są aktualne promocje w Incredit?
Ocena

Firmy udzielające pożyczek drogą internetową walczą o klientów, a efektami tej walki są ciekawe oferty pożyczkowe oraz liczne promocje. Nie inaczej jest w przypadku firmy działającej na rynku jako InCredit. Pożyczkodawca ten posiada jedną interesującą promocję.

Atrakcyjna promocja dla nowych klientów

Nowi klienci InCredit mają możliwość skorzystania z promocji o nazwie Pierwszy Miesiąc Gratis. Obowiązuje ona od pewnego czasu aż do jej odwołania. W ramach tej promocji w przypadku punktualnej spłaty pierwszej miesięcznej raty pożyczki, klienci będą spłacać wyłącznie kwotę kapitału, bez żadnych odsetek i dodatkowych kosztów.

Wspomniana wyżej promocja dotyczy tylko pierwszej raty miesięcznej. Kolejne raty trzeba będzie już spłacać normalnie razem z odsetkami. Nie jest to więc promocja typu „darmowa pożyczka”, która jest popularna wśród firm zajmujących się udzielaniem chwilówek. Mimo to warto z niej skorzystać, ponieważ dzięki temu w przypadku pierwszej raty klient nie ponosi żadnych kosztów, co z pewnością jest dla niego korzystne.

Oczywiście wszelkie opóźnienia w spłacie pierwszej raty wiążą się z automatycznym anulowaniem promocji i z koniecznością zapłaty raty z kosztami pożyczki i odsetkami karnymi za spóźnienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here