Jakie są podobne firmy do Incredit?

Data dodania: 10 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 10 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Na rynku działa bardzo wiele firm zajmujących się udzielaniem pożyczek drogą internetową. Jedną z nich jest InCredit. Firma ta posiada ciekawą ofertę w ramach której możliwe jest zaciąganie pożyczek na wysokie kwoty, a okres spłaty jest długi i można go rozbijać na korzystne miesięczne raty. Okazuje się, że nie jest to jedyna firma oferująca takie produkty finansowe.

Firmy podobne do InCredit

Na polskim rynku można znaleźć wiele innych firm, które udzielają podobnych pożyczek. Jedną z nich jest Zaplo. Firma ta należy do grupy Vivus i udziela pożyczek ratalnych w kwocie do 10 tysięcy złotych. Spłatę można rozłożyć na maksymalnie 36 miesięcznych rat.

Inna firma oferująca pożyczki ratalne on-line to Hapi Pożyczki. Pożyczkodawca ten jest zaliczany do grupy Provident, a jego oferta to kwota maksymalnie 15 tysięcy złotych spłacane w maksymalnie 36 miesięcznych ratach.

Nie należy też zapominać o innych firmach, takich jak Aasa Polska, Super Grosz, Ferratum Bank, itp. Każda z nich posiada w swojej ofercie pożyczki, które można zaciągać przez Internet i spłacać w dogodnych miesięcznych ratach.