Kto udziela chwilówek bez biku i krd?

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Dziś, jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy, tak naprawdę nie ma z tym większych problemów. Na polskim runku funkcjonuje wiele banków oraz parabanków (instytucji pozabankowych), które oferują różnego rodzaju pożyczki. Problem pojawia się wtedy, gdy nie posiadamy odpowiednich zdolności kredytowych, figurujemy w KRD (Krajowym Rejestrze Długów) lub w przeszłości mieliśmy problemy ze spłatą kredytów, o czym może poinformować BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Jeżeli choć jeden z tych problemów ma miejsce, wówczas możemy zapomnieć o pożyczce w jakimkolwiek banku – tam każdy klient jest skrupulatnie filtrowany, co nie tylko utrudnia otrzymanie pożyczki, ale też przedłuża całą procedurę przyznawania pieniędzy.

Problemy z BIK i KRD – co zrobić?

Jeśli figurujemy w KRD i/lub mamy nienajlepszą historię w BIK, to na szczęście nie musi oznaczać, że jesteśmy pozbawieni możliwości zaciągnięcia legalnej pożyczki. Po prostu, zapominamy o bankach, a zaczynamy rozglądać się za wiarygodnym parabankiem. Tu jednak trzeba wyraźnie zaznaczyć, że wiele z nich – zwłaszcza te największe, jak Provident czy Vivus – teoretycznie uwzględniają tego rodzaju formalności. Można jednak znaleźć takie wiarygodne instytucje pozabankowe, dla których BIK i KRD to tylko zbędne formalności. Zobaczmy, gdzie możemy liczyć na takie właśnie wsparcie.

1. WONGA

Wonga to firma dość świeża na polskim rynku, ale już zdążyła zdobyć sobie zaufanie wielu konsumentów. Trzeba jednak zaznaczyć, że tu można liczyć na krótkoterminową (do 60 dni) pożyczkę o maksymalnej kwocie 750 zł. Jak słusznie stwierdza firma:

„Nasze pożyczki nie służą do rozwiązywania długotrwałych problemów finansowych. Jeśli masz wątpliwości, czy będziesz w stanie spłacić naszą pożyczkę, lepiej zrezygnuj z ubiegania się o nią”.

Jest to natomiast świetna okazja do tego, by zdobyć potrzebne pieniądze, gdy zostało kilka dni do wypłaty lub pojawił się nagły, nie tak duży, wydatek, jak np. komunia dziecka czy konieczność zakupu nowego odkurzacza.

Kliknij, aby otrzymać pożyczkę w Wonga do 750zł

2 .VIASMS

Tu można już liczyć na nieco większe pieniądze. Pożyczki są dostępne do kwoty 2000 zł, a termin spłaty wynosi do 30 dni. Przy czym na taką kwotę mogą liczyć jedynie stali klienci. Ci nowi muszą startować od pułapu 500 zł – na pocieszenie jednak ta pierwsza pożyczka udzielana jest całkowicie za darmo. A klienci zadowoleni z jakości usług chętnie wracają po więcej, jak np. p. Robert, który pisze „Z usług VIASMS korzystałem już trzy razy. Teraz mogę wziąć nawet 1500 zł – dzięki temu zabiorę żonę z okazji ślubu na weekend nad morze. Nie boję się o spłatę kredytu, bo zasady są elastyczne i przejrzyste”.

Kliknij, aby otrzymać pożyczkę w VIASMS do 500zł za darmo!

3. POŻYCZKA PLUS

Tutaj klienci mogą liczyć na maksymalnie 2500 zł z możliwością spłaty do 45 dni. Jest to firma, która szczególnie dba o stałych klientów, oferując niemal zerowe opłaty dodatkowe i co piątą darmową pożyczkę. Jak firma pisze sama o sobie: „Posiadana przez nas szeroka kompetencja w dziedzinie kredytowania, jak również doświadczenie międzynarodowe pomoże Państwu wybrać właściwe i bezpieczne rozwiązanie! Zmieniaj swoje życie na plus korzystając z usług sprawdzonej firmy”.

Kliknij, aby otrzymać pożyczkę w Pożyczkaplus nawet do 2500zł

4. INCREDIT

To opcja dla klientów, którzy z jednej strony chcą pożyczkę bez BIK i KRD, a z drugiej potrzebują większej sumy pieniędzy. Ta firma oferuje do 5000 zł (przy czym pierwsza pożyczka nie może być wyższa niż 1000 zł – ale jednocześnie jest ona w promocji bez oprocentowania i opłat dodatkowych). A jeśli mamy czas i determinacje, możemy zapraszać znajomych do korzystania atrakcyjnych pożyczek w tej firmie, zyskując z tego faktu nawet 500 zł prosto na swoje konto. Oczywiście bezzwrotnie.

Kliknij, aby otrzymać pożyczkę w Incredit do 1000zł za darmo!

Parabanków udzielających chwilówek bez BIK i KRD jest na polskim rynku wiele. Ważne, by współpracować z takimi, które są wiarygodne. Jednocześnie należy też odpowiednio ocenić swoje możliwości finansowe i odpowiedzieć sobie na pytanie, ile tak naprawdę można pożyczyć, by móc w terminie rozliczyć się z parabankiem.