Nie odesłałem umowy w Incredit – co teraz?

Data dodania: 6 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 6 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Podstawowym dokumentem, na podstawie którego firma InCredit udziela pożyczki jest oczywiście umowa pożyczkowa. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej klient otrzyma nie tylko pieniądze. Na jego adres e-mail podany podczas składania wniosku o pożyczkę zostanie wysłana umowa pożyczki razem z wszystkimi warunkami i innymi istotnymi informacjami.

Umowa pożyczkowa a InCredit – czy trzeba ją odsyłać?

InCredit to firma, która nastawia się na udzielanie pożyczek drogą internetową. Oznacza to, że klienci nie muszą odsyłać na adres firmy podpisanej umowy pożyczkowej. Jest ona wysyłana na adres e-mail klienta jedynie w celach informacyjnych.

Klient podczas składania wniosku pożyczkowego musi zaznaczyć różne zgody na świadczenie usług drogą elektroniczną, zgodę na przetwarzanie danych oraz wiele innych pozwoleń. Umowa zawarta drogą internetową zachowuje taką samą moc prawną jak umowa podpisana osobiście lub odesłana na adres pożyczkodawcy.

Jak widać udzielanie pożyczek drogą internetową jest bardzo wygodną sprawą zarówno dla pożyczkodawcy, jak i dla pożyczkobiorców.