Odmowa w Ferratum – dlaczego Ferratum odmówił mi pożyczki?

Data dodania: 3 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 3 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Wypełniając wniosek o pożyczkę w Ferratum, bardzo często otrzymamy pozytywną decyzję, bowiem firma ta należy do tych, w których zaciągnięcie zobowiązania można uznać za stosunkowo łatwe. Oczywiście takie kwestie, jak figurowanie na czarnej liście dłużników przekreśla nasze szanse na pożyczkę. Co jednak zrobić, jeśli odmówiono nam kredytu z innego powodu?

Błąd ludzki

Jak się okazuje, odmowę przyznania pożyczki dostaną niekiedy ludzie, którzy nie mają żadnych zaległości i spłacają swoje zobowiązania. Dlaczego zatem tak się dzieje? Sprawa może być dosyć prosta i konsultant przez pomyłkę skierował poprawny wniosek do odmowy. Istnieje także możliwość, że wina leży po naszej stronie i po prostu niepoprawnie został wypełniony wniosek. Czasem mała pomyłka literowa może skutkować tym, że nie dostaniemy pieniędzy.

Uważaj na dane

Nie można we wniosku wpisywać danych inne niż swoje, nawet, jeśli mamy pozwolenie innej osoby. Konieczne jest także posiadanie konta w banku na swoje nazwisko, co pozwoli zweryfikować prawdziwość podawanych danych.