Igotówka Opinie

Data dodania: 29 sierpnia 2017 r. / Aktualizacja: 11 stycznia 2023 r.

Igotówka to kredyt gotówkowy dostępny przez Internet od BGŻ BNP Paribas. Maksymalna kwota kredytu to 120 000 zł, a do kwoty 10 000 zł. Warto dodać, że wszelkich formalności możemy dopełnić bez wychodzenia z domu, z poziomu urządzenia z dostępem do Internetu.

Kredyty online cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. W zasadzie nie ma się, czemu dziwić, ponieważ tego typu rozwiązania wiążą się z minimalnymi formalnościami, które załatwimy bez wychodzenia z domu. Aby dostać kredyt w igotówka nie ma konieczności odwiedzania placówki bankowej.

Dane firmy

Nazwa firmy: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Adres firmy: ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa
Numer telefonu: 22 778 52 00
E-mail: iGotowka@bgzbnpparibas.pl
Strona internetowa: www.igotowka.pl
NIP: 526-10-08-546
REGON: 003915970
KRS: 0000011571

Co wyróżnia ofertę produktową igotówka.pl?

Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych z segmentu pozabankowych instytucji spowodowało odpływ sporej liczby Klientów z banków. Chwilówki są doceniane za minimum formalności, a pieniądze na koncie możemy mieć zaledwie w kilkadziesiąt minut.

Dodatkowo, oferty niektórych firm są mocno konkurencyjne w stosunku do tych oferowanych w bankach. Wiele firm pożyczkowych posiada w swojej ofercie darmową pierwszą pożyczkę, która nie wiąże się z żadnymi dodatkowym kosztami. Tym samym zaciągnięcie tej pożyczki zobowiązuje do spłaty dokładnej tej samej kwoty zazwyczaj w przeciągu 30 dni.

BGŻ BNN Paribas chce odebrać część Klientów firmom pożyczkowym. W tym celu stworzył platformę do udzielania kredytów online, która dostępna jest pod adresem www.igotowka.pl.

Igotówka – kredyt online od BGŻ BNP Paribas

Klient ubiegający się o kredyt w igotówka może dostać od 1000 zł do 120 000 zł. Przy czym kwota do 10 000 zł jest udzielana całkowicie przez Internet z możliwością spłaty od 6 do 7 lat. Dodatkowo pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Oprocentowanie RRSO od 9,38%, które zależne jest również od kwoty kredytu.

Klient ma również możliwość skorzystania z ubezpieczenia kredytu, które jest całkowicie opcjonalne. Dodatkowym atutem firmy jest kalkulator pożyczkowy, który pozwala na sprawne wyliczenie kosztów zaciąganego zobowiązania finansowego. Witryna przypomina większość stron internetowych firm pożyczkowych. Za pomocą specjalnych suwaków wybieramy kwotę kredytu oraz okres jego spłaty.

Klient wnioskujący o kredyt w igotówka.pl może starać się o zobowiązanie finansowe od 1000 zł do 120 000 zł na okres od 6 do 84 miesięcy. Tym samym oferta wyróżnia się na tle innych propozycji firm pożyczkowych.

Kredyt jest całkowicie dostępny przez Internet wyłącznie do kwoty 10 000 zł. Tym samym jeżeli osoba wnioskująca o większa kwotę będzie chciała skorzystać z produktów finansowych igotówka.pl powinna udać się od oddziału BNP Paribas w celu podpisania umowy.

Jakie wymagania należy spełnić, aby otrzymać kredyt w igotowka?

W pierwszej kolejności należy wejść na stronę igotówka i wybrać za pomocą suwaków przeznaczenie kredytu, kwotę oraz liczbę rat. Po wybraniu symulacji, kalkulator kredytowy wskaże nam wysokość raty, całkowitą kwotę do spłaty oraz RRSO.

Następnie należy wypełnić wniosek o kredyt, po czym niezwłocznie otrzymamy wstępną decyzję kredytową. Kolejnym zadaniem będzie wysłanie niezbędnych dokumentów i dokonanie przelewu weryfikacyjnego na konto BGŻ BNP Paribas. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze zostaną przesłane na wskazane konto bankowe. O tym, kiedy otrzymasz pieniądze decydować będą sesje księgowania w Twoim banku.

Igotówka – błyskawiczny kredyt online – nowość na rynku!

Bank na swojej stronie informuje o tym, że dokonuje przelewu nawet w przeciągu 20 minut. Jest to oczywiście chwyt marketingowy, ponieważ wszelkie formalności zajmują więcej czasu. Wypłata środków w tak krótkim czasie zarezerwowana jest dla wąskiego grona klientów. Niemniej jednak staje się to możliwe, gdy:

• Klient posiada rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas
• Na rachunek wpływa wynagrodzenie lub inny dochód

Wszystkie osoby, które nie spełniają wspomnianych warunków, otrzymają pieniądze w przeciągu kilku dni roboczych. Wiele zależy od indywidualnej sytuacji oraz zdolności kredytowej.

Informacje na temat koniecznych do spełnienia warunków otrzymać możemy za sprawą strony internetowej www.igotowka.pl, gdzie zamieszczone są wszystkie najważniejsze informacje odnoszące się do zaciąganego zobowiązania.

Zanim jednak zapadnie decyzja o zaciągnięciu kredytu należy dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową. Na pewno decyzji kredytowej nie można podejmować pochopnie i pod wpływem chwili. Tym sposobem możemy mocno obciążyć domowy budżet i doprowadzić do wzrostu kosztów związanych z zaciąganym zobowiązaniem.

Igotówka.pl – podsumowanie informacji o firmie

Zalety:
• Możliwość ubiegania się o kredyt online\
• 2 osoby mogą wnioskować o 1 kredyt

Wady:
• Prawo przekazania informacji do BIK
• Umowa zawierana elektronicznie do kwoty 10 000 zł, umowa na wyższe kwoty podpisywana jest w banku
• Brak informacji o czasie pracy Biura Obsługi Klienta

Ocena firmy
4.7/5 (głosów: 13)

Komentarze